Один з найпопулярніших в Україні та культових продуктів усіх часів - сало. Сало - корисний, насичений вітамінами та мікроелементами продукт. Сало містить насичені жирні кислоти, у тому числі олеїнову, лінолеву та інші передають Патріоти України.
Все вищезгадане впливає на кислотно-лужний баланс у тканинах організму. Важливо для фізіологічного перебігу всіх обмінних процесів.
Солоне сало: 800-830 ккал/100г.
Варене сало: 400-550 ккал/100г.
При вживанні у помірних кількостях не призводить до ожиріння.
Метод №1 (без води)
2 кг сала, 150 г солі, 7 зубчиків часнику, подрібнений чорний перець 20 г.
Взяти шматок сала, розрізати на бруски від 3-х до 4-х см. Зробити ножем розрізи, але не дуже глибокі. Так, щоб укласти у них слайси часнику. Натерти сумішшю із солі та перцю. Розкласти тонко нарізаний часник.
У целофановий мішок покласти засолене сало. Залишити у холодному місці на 3 доби. Потім зчистити зайвий наліт, одну частину залашаємо для частування, а іншу запакувати в пергамент і помістити пакунок у морозилці.
1 етап
Приготування водного розчину:
Додати приправи в кип’ячену воду у великому сотейнику. Помішуючи вміст, довести до 100 градусів і остудити. Сало (1 кг г) покласти у скляну тару (об’єм 500 мл). Заповнити її одержаним розсолом. Закупорити та прибрати в холодильник на чотири дні.
2 етап
Знадобляться 1 головка часнику, 150 г солі, 15-20 г порошку паприки.
Варене сало підсушити чистим рушником та розтерти сумішшю з розчавленого часнику з паприкою. Помістити ще на три доби у холодне місце, загорнути в пергамент.
Смакові якості за таких способів приготування стануть яскравішими, якщо вибрати якісне однорідне сало. Його продають на ринку чи у фермерських господарствах. Колір сала має бути білий, рожевого відтінку, з прошарками м’яса та свіжим запахом.
Якщо ви розглядаєте можливість дотримання раціону з низьким вмістом вуглеводів, врахуйте, що не всі вуглеводні продукти шкодять здоров'ю та провокують набір зайвої ваги. Ба більше, вони можуть підтримувати метаболізм і знижувати ризик серцево-судинних ...
Ідеальний відтінок губної помади визначається гармонійним поєднанням кольтору та світла, але якщо певний колір підвищує вашу впевненість, не зволікайте, використовуйте його, передають Патріоти України. Першим кроком до пошуку ідеального відтінку є врах...