Секрет досвідчених господинь! Коли додати цибулю, щоб печінка була м’якою та соковитою

Печінка тушкована з цибулею - класичне поєднання, проте важливу роль грає порядок додавання інгредієнтів, передають Патріоти України.


Цей спосіб донедавна був для нас невідомий, якщо ви теж не пробували саме такий рецепт — обов’язково спробуйте. Печінка вийде надзвичайно соковитою, як ніколи. Перевірений спосіб — 5 із 5 разів відмінний смак!

Подробиці

Для приготування візьміть
1 кг печінки
500 г цибулі
100 мл олії для смаження
сіль та спеції — на смак

Печінку вимочіть звичним для вас способом. Якщо куряча, то можна просто промити, але якщо яловича чи свиняча, то замочіть у воді чи молоці, або 50/50 на 20 хвилин.

Поріжте печінку на частинки — приблизно 7х7 см. Цибулю — напівкільцями.

Ось тут важливий момент — змішайте печінку з порізаною цибулею і залиште на хвилин 5, щоб сік цибулі просочив печінку.

Тим часом розігрійте олію (рафіновану) на сковорідці.

Викладіть печінку з цибулею в один шар на сковорідку, накрийте кришкою і смажте на великому вогні протягом 15 хвилин. Протягом цього часу не відкривайте кришкою, нічого не перевертайте й не мішайте.

Через 15 хвилин додайте сіль та улюблені спеції та просмажте ще 3-5 хвилин, перемішавши.

Печінка готова — соковита, м’якесенька з ароматною підливкою від цибулі та соку печінки. Не треба ні води, ні вершків, ні сметани — буде дуже смачно!

Секрет досвідчених господинь! Як смачно засолити сало, щоб тануло у роті

четвер, 16 травень 2024, 6:08

Один з найпопулярніших в Україні та культових продуктів усіх часів – сало. Сало – корисний, насичений вітамінами та мікроелементами продукт. Сало містить насичені жирні кислоти, у тому числі олеїнову, лінолеву та інші:. Все вищезгадане впливає на кисл...

Обережно, небезпека поруч: Як розпізнати психопатку. Серед жінок виявити діагноз набагато складніше, підкреслюють фахівці

четвер, 16 травень 2024, 5:40

Фахівці підкреслюють, що іноді складно впізнати психопатію в людині, особливо в жінок. Проте вважається, що знайдено ключову рису, яка сприятиме розпізнаванню потенційних носіїв діагнозу, повідомляє IFLScience. . Команда з Університету Нью-Мексико в А...