Крупи в харчуванні є завжди. Гречка, рис, пшоно, вівсянка - найчастіше зустрічаються на на наших столах. Варять їх переважно у молоці або воді. Це швидко, традиційно, тому досить очікувано. Якщо ви готові до зміни стереотипів, що інакше варити не можна, тоді пропонуємо вам розглянути тему детальніше, передають Патріоти України.
Не дивуйтесь запропонованому варіанту — крупи можна варити у фруктовому або овочевому соці. Оригінально та незвично, але спосіб має право на існування.
При готуванні круп на гарнір до риби або м’яса, можна додати лимонний сік. Наприклад, це актуально для рису. Він вийде не надто сухим та можна буде не готувати додатковий соус, бо смакові барви вже будуть присутні у страві.
Ще один цікавий спосіб внести різноманіття. В процесі приготування рисового гарніру додайте виноградний або гранатовий сік. Це надасть характерний присмак та навіть трохи підфарбує колір.
Якщо ви хочете приготувати вівсянку, але не на молоці з цукром, а як гарнір для риби чи м’яса, тоді вам потрібен гарбузовий нектар або з моркви.
Кулінарія — суцільні смакові експерименти. Пробуйте щось нове та оригінальне. Скорше за все буде незвично, але ви знайдете для себе цікаві способи приготування звичних страв.
Вапняний наліт – це білі крейдяні мінеральні накопичення у вашому чайнику, які виникають тоді, коли воду нагрівають або залишають стояти, передають Патріоти України. З часом вапняний наліт у вашому чайнику може зменшити потік води, вплинути на ефективн...
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...