Соковиті ягоди у випічці - це одночасно смачно та проблемно. Вони здатні витікати з тіста, що робить його вологим, призводить до підгоряння та не дає можливості тісту нормально пропектися. Щоб мінімізувати подібні ризики для випічки, потрібно правильно підготувати ягоди. Як це зробити, читайте далі в статті.
Завдання полягає в тому, щоб був загущувач для вбирання зайвої вологи. І ним може стати крохмаль. Простий, доступний та дієвий засіб. Спочатку промийте ягоди та просушіть, щоб відразу було менше вологи. Потім вже додавайте певний інгредієнт з запропонованих далі.
Часто питають, який саме крохмаль краще вибрати: картопляний чи кукурудзяний. Кулінари рекомендують другий. Кукурудзяний крохмаль делікатніший, а ще він більш в’язкий. Є ще один великий плюс — він немає присмаку, тож пирогу не буде його також мати.
Ще один популярний засіб — манна крупа. З нею можна навіть зробити начинки з додаванням варення. Як відомо, воно відразу рідке, тож при нагріванні відразу потече. Якщо попередньо проварити варення з манною крупою, то начинка буде ідеальною. Скільки додавати манки, залежить від густоти варення. Починати треба з 1 чайної ложки, а далі треба дивитися. Якщо варення досить рідке, то й столова ложка знадобиться.
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...
Гадаєш, у тебе гострий зір і ти помічаєш усе? Перевір себе! Перед тобою візуальний тест, з яким 95% людей не справляються за 10 секунд, передають Патріоти України. На зображенні — десятки яєць. Одне з них має маленьку тріщинку. У тебе лише 10 секунд, щ...