Секрет господинь! Пиріг не буде гірким та підгорілим, якщо додати до ягідної начинки один інгредієнт

Соковиті ягоди у випічці - це одночасно смачно та проблемно. Вони здатні витікати з тіста, що робить його вологим, призводить до підгоряння та не дає можливості тісту нормально пропектися. Щоб мінімізувати подібні ризики для випічки, потрібно правильно підготувати ягоди. Як це зробити, читайте далі в статті.

Секретний засіб

Завдання полягає в тому, щоб був загущувач для вбирання зайвої вологи. І ним може стати крохмаль. Простий, доступний та дієвий засіб. Спочатку промийте ягоди та просушіть, щоб відразу було менше вологи. Потім вже додавайте певний інгредієнт з запропонованих далі.

Часто питають, який саме крохмаль краще вибрати: картопляний чи кукурудзяний. Кулінари рекомендують другий. Кукурудзяний крохмаль делікатніший, а ще він більш в’язкий. Є ще один великий плюс — він немає присмаку, тож пирогу не буде його також мати.

Ще один популярний засіб — манна крупа. З нею можна навіть зробити начинки з додаванням варення. Як відомо, воно відразу рідке, тож при нагріванні відразу потече. Якщо попередньо проварити варення з манною крупою, то начинка буде ідеальною. Скільки додавати манки, залежить від густоти варення. Починати треба з 1 чайної ложки, а далі треба дивитися. Якщо варення досить рідке, то й столова ложка знадобиться.

Це справді працює! Як зберегти полуницю свіжою якнайдовше

неділя, 16 червень 2024, 17:57

Полуниця, якщо зберігати правильно, може лежати в холодильнику протягом тижня. Читайте поради, як вибирати, мити, зберігати полуницю, передають Патріоти України. Ретельно вибирайт полуницю. Купуючи ягоду, ретельно її огляньте, щоб виявити несвіжу. Плям...

Чому банани треба їсти щодня: Лікарі розповіли про користь цих фруктів

неділя, 16 червень 2024, 17:14

Банани - ситні та солодкі фрукти, які слід постійно включати до свого раціону, передають Патріоти України. Справа в тому, що в плодах багато вітамінів та мікроелементів, які позитивно впливають на стан організму. При цьому достатньо з’їдати лише один ф...