Довге волосся - це класика, воно завжди в моді і прекрасно підходить жінкам будь-якого віку. Однак нерідко виникають проблеми і питання при спробах відростити довгі локони. Як же наблизити мрію до реальності?
Б'юті-блогер Катерина Коцемір розповіла в Instagram про головні правила, які допоможуть вам відростити довге волосся.
1. Ми перестаємо псувати волосся.
Безглуздо починати догляд і відрощувати волосся, якщо ви постійно псуєте його. Що псує волосся? Постійна зміна кольору, жорсткі барвники, термоприлади, недбале ставлення і навіть неправильно підібраний догляд.
⠀
2. Загальний стан здоров'я.
Будь-який збій в організмі може привести до випадання волосся і погіршення структури волосся. Крім зовнішніх факторів, на стан волосся можуть впливати і внутрішні процеси. Перевіряйте своєчасно своє здоров'я, не займайтеся самолікуванням і при сильному, тривалому випаданні, порідінні волосся, звертайтеся до лікаря.
⠀
3. Догляд.
Правильно підібраний догляд (відповідний вашому типу шкіри, волоссю) - вже 50% успіху. Якщо ви розбереєтеся в цих нюансах, ви станете на кілька кроків ближче до красивої, здорової шевелюри.
⠀
Ваш мінімальний базовий догляд повинен включати в себе: скраб/пілінг для шкіри голови, пару шампунів (для чергування), що підходять вашому типу шкіри, 2 маски (живлення і зволоження), кондиціонер і незмивний догляд, відповідний вашому типу волосся (крем, спрей або масло), а також шго (шампунь глибокого очищення.
⠀4. Не стрижіть більше, ніж відрощуєте.
Якщо ви кожні два місяці відрізаєте по 5-6 см, то логічно, що довжина волосся буде залишатися колишньою. Прибирайте кінчики в міру необхідності (появи січення/порідіння зрізу).
⠀
5. Використовуйте стимуляцію росту волосся.
Головне, підходити до цього з розумом, не переборщувати зі стимуляторами і робити курсами (1,5-2 місяці). Це прискорить процес відрощування і, в цілому, може зробити зачіску об'ємнішою за рахунок зростання нового волосся. Тоніки, сироватки, маски для росту вам на допомогу.
Є такі види картоплі, які експерти в жодному разі не рекомендують садити, бо врожаю можна де дочекатися, передають Патріоти України з посиланням на РБК. Не рекомендовано висівати картоплю, яка дала мало урожаю минулого сезону. Перед висаджуванням бульб...
Лавровий лист – одна з найпопулярніших спецій, яку додають у супи, тушковані страви та соуси. Його аромат глибокий і насичений, але неправильне використання може зіпсувати смак страви, зробивши її гіркою. Варто розібратись, коли саме слід додавати лавр...