Що буде, якщо виконувати присідання щодня: ТОП-5 вражаючих змін, які стануться з тілом за місяць

Така проста активність, як щоденні присідання, може значно вплинути на самопочуття людини та на стан її тіла. Для того, аби помітити зміни, буде достатньо лише одного місяця, передають Патріоти України.

При правильному виконанні присідання є функціональною вправою, яка може прискорити спалювання калорій, допомогти запобігти травмам, зміцнити організм, покращити баланс тіла і поставу. Про це пише портал про здоровʼя Healthline.

Як динамічна силова вправа, присідання потребують одночасної взаємодії кількох м’язів у верхній і нижній частині тіла. Додавання присідань до звичних тренувань та активності може допомогти підвищити результати вправ, зменшити ризик травм і полегшити рух протягом дня.

Переваги виконання присідань

Присідання дозволяють зміцнити м'язи кору – це цілий комплекс м'язів, які відповідають за стабілізацію тазу, стегон і хребта, підтримку внутрішніх органів. Ця вправа може покращити рівновагу, зменшити біль у попереку, а також полегшити утримання правильної постави.

Ба більше, присідання позитивно впливають й на мʼязи нижньої частини тіла. "Коли ці м’язи знаходяться в хорошому стані, ви можете помітити, що можете рухатися легше, з меншим болем, і що все – від ходьби до нахилів і виконання вправ – дається легше", – сказано в статті.

Також виконання складних рухів високої інтенсивності, таких як присідання, прискорює спалювання організмом калорій.

Ще одним великим плюсом присідань є велика кількість варіацій цієї вправи, а також те, що її можна виконувати будь-те і без спеціального обладнання.

Яких результатів можна досягти за місяць

Нікіта Бхардвай, яка робила щодня по 100 присідань – чотири підходи по 25 разів, розповіла, як цей експеримент змінив не лише її уявлення про цю вправу, але й її зовнішній вигляд.

"Під час карантину через COVID-19 у мене не було іншого вибору, як подружитися з ними. І ви будете шоковані, дізнавшись, що це був найрозумніший вибір у фітнесі, який я коли-небудь робила", – зазначила дівчина.

Які зміни в тілі помітила Нікіта:

1. Набір мʼязової маси

"Навіть тоді, коли я бігала на біговій доріжці, мої ноги ніколи не були достатньо підтягнутими. Щоденне виконання 100 присідань допомогло наростити м’язи стегон і литок", – розповіла дівчина.

2. Вправи на ноги залучають до роботи все тіло

"Загальноприйнято вважати, що присідання призначені лише для нижньої частини тіла. Але, згідно з даними експертів і досліджень, це справді дуже добре впливає на загальний стан вашого тіла. Від нижньої частини спини, живота, боків тощо – вам потрібна лише ця дивовижна вправа", – пише Нікіта.

3. Сильні мʼязи кору

"Завдяки присіданням, коли я виконувала свої основні вправи, я відчула, що можу зробити більше повторень, ніж раніше. Мій кор ніколи не було достатньо сильним, щоб виконати 3-хвилинну планку, а сьогодні я можу легко це зробити", – розповіла авторка статті.

4. Краща постава

Нікіта відзначила, що регулярні присідання дали їй кращий контроль над тілом і забезпечили кращу поставу.

5. Покращення форми сідничних мʼязів

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...