Пил не тільки псує естетичний вигляд кімнати, але і згубно впливає на здоров'я. Всім хочеться дихати свіжим і чистим повітрям, а коли в будинку є діти це стає ще більшою проблемою, передають Патріоти України
Для прибирання пилу найкраще підходять мікрофіброві ганчірки або щітки. Вони краще притягують дрібні частинки бруду за рахунок електростатичних властивостей.
У той же час, пір'яні мітелочки і ганчірки зі звичайної тканини просто перекидають пил на інше місце. Якщо в момент прибирання під рукою немає мікрофібрової ганчірки, то можна злегка намочити звичайну.
Найпростіший спосіб - купити в магазині спеціальні засоби, в тому числі і поліроль, які не просто доглядають за поверхнями, але і відштовхують частинки пилу.
Якщо гості вже на порозі, а всі кошти закінчилися, можна розвести у воді трохи кондиціонера для білизни, злегка змочити їм ганчірку або розпорошити на поверхні і протерти. Для очищення скляних предметів побуту можна використовувати розчин води і оцту, або спеціальні засоби для очищення стекол.
Починати прибирання краще з верхніх поверхонь і просуватися вниз, щоб пил не осідав на вже очищені меблі. Не забувайте прати або міняти ганчірки, які використовуєте для прибирання.
Пам'ятайте, що в більшості випадків для позбавлення від пилу досить простої чистої води або злегка зволоженою ганчірки.
1 квітня за новим стилем (14 квітня за старим) - день пам'яті Марії Єгипетської, грішниці, яка стала святою. У народному календарі - Маріїн день. За юліанським календарем - день пам'яті мучеників Хрисанфа і Дарії. ***. Марія жила в середині V століття...
Попри блага розвитку технологій, які спрощують наше життя, все ж речі, які й досі не можна прати у машинці. Деякі елементи одягу варто прати лише вручну, щоб не зіпсувати речі та пралку. Що не можна кидати у пральну машинку, щоб техніка не вийшла з лад...