Раптом усвідомили, що вживаєте дуже багато цукру? І тут першою жертвою стає саме чай. Рішення прибрати цукор з улюбленої чашки чаю здається оптимальним варіантом, але часто в таких випадках чай перестає приносити задоволення, яке було раніше. Не варто діяти так радикально, просто відмовтеся від цукру на користь інших підсолоджувачів, передають Патріоти України.
Мед та чай з гірким смаком – відмінне поєднання. Просто заваріть чай і перемішайте із чайною ложкою меду. Можна куштувати різний мед, тоді і сам ароматний напій буде щоразу різним.
Той самий цукор, тільки з іншими властивостями — і жодного глікемічного індексу. У поєднанні з чаєм така добавка дуже нагадує звичний коричневий цукор.
Ще один очевидний варіант, на який варто звернути увагу. Стевія наділяє чай особливим лакричним смаком, м’яким і солодкуватим.
Чорний чай без добавок, чай з лимоном, ройбуш та молочний улун – усі ці варіанти добре поєднуються з кленовим сиропом. Тепер у вашого улюбленого напою з’явиться ще й тонкий горіховий смак, який навіть сподобається гурманам.
Корінь лакриці або солодки – це два в одному, і підсолоджувач, і чай, в якому немає доданих цукрів, але є дуже солодкий смак. Ця добавка чудово поєднується зі звичайним та трав’яним чаєм. При цьому солодка ще з давніх-давен використовувалася для лікування багатьох проблем зі здоров’ям, включаючи неприємності зі шлунком, а також допомагала зняти стрес і усунути занепокоєння.
Кокосова олія у чаї? Звучить як невдалий жарт, і така реакція на таку пропозицію це абсолютно нормально. Насправді ця олія оптимально поєднується із зеленим, а також з трав’яними чаями.
Трохи фруктових солодощів замість цукру — і чай стане іншим не лише на смак, а й за своїми корисними властивостями. Додайте жменьку порізаних фруктів у звичний напій, наприклад, полуницю, малину, чорницю, персики або лохину. Можна процідити отриману суміш, а можна пити так.
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...