Що потрібно додавати до тіста, щоб випічка не черствіла - всі кулінарні секрети

Розповідаємо, що робити, щоб булочки, хліб, будь-яка випічка довго не черствіли. Всі ми знаємо, якою смачною та м'якою є свіжоспечена випічка. Проте потім вона починає швидко черствіти, передають Патріоти України.

Але цей процес можна попередити, якщо під час замішування додати в тісто певні інгредієнти.

Що потрібно додати до тіста, щоб воно довго не черствіло

Щоб випічка залишалася тривалий час свіжою, досвідчені кулінари:

  • Використовують пшеничне борошно лише вищого ґатунку – в ньому менше клейковини. Перед випіканням його гарно просіюють.
  • Багато хто з кулінарів додає мінеральну воду – помічено, що з цим компонентом хлібні вироби черствіють повільніше.
  • Готова випічка довше залишається свіжою, якщо додати в тісто ложку рідкого меду.
  • Оладки, млинці, пироги й булочки менше сохнутимуть, якщо в тісто додати трохи манки.
  • Пиріжки, пироги та будь-яка інша випічка після додавання картопляного чи кукурудзяного крохмалю вийдуть м’якими, повітряними і смачними та залишаться такими протягом кількох днів.
  • Хліб буде довго м'яким, якщо перемішати житнє і пшеничне борошно.

На смак випічки впливає і її зберігання.

Контакт із повітрям прискорює втрату м'якості виробу, тому щоб випічка довго залишалася свіжою:

  • Загорніть її в папір. Це найкращий спосіб зберегти хліб свіжим. У поліетилені або харчовій плівці волога не випаровується, і хліб швидко запліснявіє.
  • Зберігайте випічку в хлібниці. В закритій місткості випічка і хліб довше збережуть свіжість і смак завдяки невеликим дірочкам, які дозволяють повітрю вільно циркулювати.
  • Випічку можна заморозити – в такому вигляді вона може зберігатися декілька місяців. Перед вживанням достатньо буде розігріти її в духовці або мікрохвильовій печі.

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...