Розповідаємо, що робити, щоб булочки, хліб, будь-яка випічка довго не черствіли. Всі ми знаємо, якою смачною та м'якою є свіжоспечена випічка. Проте потім вона починає швидко черствіти, передають Патріоти України.
Але цей процес можна попередити, якщо під час замішування додати в тісто певні інгредієнти.
Що потрібно додати до тіста, щоб воно довго не черствіло
Щоб випічка залишалася тривалий час свіжою, досвідчені кулінари:
- Використовують пшеничне борошно лише вищого ґатунку – в ньому менше клейковини. Перед випіканням його гарно просіюють.
- Багато хто з кулінарів додає мінеральну воду – помічено, що з цим компонентом хлібні вироби черствіють повільніше.
- Готова випічка довше залишається свіжою, якщо додати в тісто ложку рідкого меду.
- Оладки, млинці, пироги й булочки менше сохнутимуть, якщо в тісто додати трохи манки.
- Пиріжки, пироги та будь-яка інша випічка після додавання картопляного чи кукурудзяного крохмалю вийдуть м’якими, повітряними і смачними та залишаться такими протягом кількох днів.
- Хліб буде довго м'яким, якщо перемішати житнє і пшеничне борошно.
На смак випічки впливає і її зберігання.
Контакт із повітрям прискорює втрату м'якості виробу, тому щоб випічка довго залишалася свіжою:
- Загорніть її в папір. Це найкращий спосіб зберегти хліб свіжим. У поліетилені або харчовій плівці волога не випаровується, і хліб швидко запліснявіє.
- Зберігайте випічку в хлібниці. В закритій місткості випічка і хліб довше збережуть свіжість і смак завдяки невеликим дірочкам, які дозволяють повітрю вільно циркулювати.
- Випічку можна заморозити – в такому вигляді вона може зберігатися декілька місяців. Перед вживанням достатньо буде розігріти її в духовці або мікрохвильовій печі.
Під час схуднення варто використовувати всі доступні методи, зокрема ті, які дійсно здатні надавати приголомшливі результати. Так, деякі суперпродукти можуть не лише змінити рецепт, допомагаючи покращити смак страв, а й ефективно сприяти схудненню, пер...
Більшість українців майже щодня користуються автомобілем, щоб їздити на роботу, в магазин або відвідати близьких. У такому випадку дуже легко сформувати звички , які можуть спричинити небезпечні ситуації або пошкодити життєво важливі компоненти, переда...