Що робить шашлик м'яким - секретна добавка дає стовідсотковий результат

З початком весняно-літнього сезону відкривається і пора масового приготування шашликів. Напевно, майже у кожного в загашнику знайдеться свій фірмовий рецепт, що надає м'ясу м'якість і ніжність. Однак давно відомі відразу кілька рекомендацій, які працюють практично безвідмовно, передають Патріоти України.

Як розм'якшити шашлик

Не секрет, що додавання в шашлик овочів робить жорстке м'ясо ніжним і приємним на смак. Секрету тут немає - зазвичай нанизують кільця цибулі або шматочки солодкого перцю з помідором між шматками м'яса на шампурі. Ще один безвідмовний прийом - помістити між шматочками м'яча невеликі частини сала. Це допоможе зробити шашлик особливо соковитим і ніжним.

Чим краще маринувати м'ясо

Широко поширене у застосуванні мінеральної води, майонезу і цибулі для маринування м'яса на шашлик. Однак існують і досить незвичайні способи, які також дають результат. Спробуйте використовувати для маринаду свіжовичавлені соки. Це не тільки оригінальний інгредієнт, але і смачна добавка. Адже справжній сік відмінно розм'якшує м'ясо за рахунок вітаміну С, а також надає йому пікантний присмак.

Які соки йдуть на маринад:

  • лимонний сік;
  • апельсиновий сік;
  • гранатовий сік;
  • сік ківі.

Що додати в м'ясо, щоб воно стало м'яким

Навіть якщо м'ясо на шашлик попалося лежане і досить жорстке, один хитрий прийом дозволить отримати м'який продукт, готовий до приготування. Для цього використовуйте ефект водяної бані.

Порядок дій:

  • у просторій каструлі закип'ятіть воду;
  • м'ясо на шашлик викладіть в друшляк або на дрібну решітку і поставте над киплячою водою;
  • в результаті вбирання вологи м'ясо набуває соковитість;
  • час приготування зазвичай займає 20-50 хвилин.

Помилка може дорого коштувати! Які страви не можна готувати в алюмінієвому посуді

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:38

Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...

Щоб не накликати біду! Які речі потрібно встигнути викинути з оселі до Нового 2025 року

п’ятниця, 22 листопад 2024, 16:30

Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...