Багатьох людей лякає швидке зростання температури тіла. Особливо, коли справа стосується дітлахів. Насправді нічого страшного в цьому процесі немає. Варто просто прийняти жарознижуючі препарати, великий асортимент яких знайдеться в категорії «Жарознижуючі» в розділі «Аптека Doc.ua». Але якщо стовпчик термометра досягає дуже високих цифр або підвищення супроводжується іншими симптомами, варто бити на сполох. У яких випадках підвищення температури не потребує особливих дій, а у яких може вказувати на загрозу для життя, читайте в статті.
Жарознижувальні препарати слід приймати лише при піретичних та гіперпіретичних показниках. При цьому слід пам’ятати, що якщо термометр показує позначку в 41 градус і вище, потрібно терміново викликати швидку. Бо така температура вже може завдати шкідливого впливу на головний мозок і привести до незворотних процесів.
При показниках в 37,6-38,5 і нижче гарячки позбавлятись не варто. Єдиний випадок — людина погано переносить такий стан або в неї починаються судоми. Зазвичай такі особливості відомі заздалегідь.
Усі препарати, що є на фармакологічному ринку, безпечні та надійні. Ви можете вибрати будь-який із рекомендованих лікарем. Слід лише зважати на інструкції з використання. Передозування викликає небажані побічні ефекти.
Придбати якісні медикаменти, що допомагають позбавитися температури, зручно за допомогою розділу «Аптека Doc.ua». Завдяки системі пошукових фільтрів ви легко знайдете відповідний товар. Замовляйте безпосередньо на порталі, бронюючи у найближчій аптеці або користуючись кур’єрськими службами. Протягом кількох годин потрібний товар вже буде у вас. При цьому ви значно зекономите час на пошуки та зможете знайти препарат за найвигіднішою ціною у вашому місті.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...