Брехню співрозмовника можна розпізнати по його тілу. Зазвичай під час обману людина нервується, відчуває провину і дискомфорт. Неприємні емоції видають її рухи, передають Патріоти України.
Ці жести часто залишаються без уваги, а знервований співрозмовник просто не встигає їх контролювати. Редактори сайту Кobieta розповіли, на що варто звернути увагу.
Рука до рота
Щоб приховати емоції під час брехні, людина хаотично намагається приктири рот, ніби витираючи щось чи покашлюючи. За цим вона може ховати посмішку, заїкання, плутання думок тощо.
Покусування пальців, нігтів
Вірний знак того, що ваш співрозмовник нервується – він почав тягнути до рота пальці. Ця звичка майже завжди вказує на емоційну нестабільність, що в свою чергу може бути ознакою брехні.
Тріння очей
Казати неправду, дивлячись в очі, дуже нелегко. Через це під час обману люди починають чесати очі, терти шкіру навколо них чи відводити погляд.
Чесання носу
Ще один спосіб відволікти увагу під час брехливої розповіді – почасати ніс. Експерти кажуть, що торкаючись носу, люди заспокоюються.
Рука до вух
Неусвідомлене бажання доторкнутися до вух пояснюють тим, що людині підсвідомо не хочеться чути свою брехню.
Чесання шиї
Найбільш помітний жест під час брехні – чесання неочікуваних ділянок шкіри. Накприклад, шиї. Зазвичай обманщик використовує для цього вказівний палець.Послаблення коміра, краватки
Організм реагує на брехню рясним потовиділенням і затрудненим диханням. Це супроводжується бажанням послабити комір чи краватку на шиї.
Жоден ранок не обходиться без запашного напою, який бадьорить і заряджає енергією на весь день, передають Патріоти України. Розповідаємо, чи можна підігріти каву в мікрохвильовці, як це вплине це на якість і смак напою. Так, напій можна підігрівати у м...
Не всі каструлі підходять для приготування їжі. Обираючи ємність, важливо враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це стосується зокрема алюмінієвого посуду, який все ще часто використовується на кухнях завдяки своїй довговічності та зручності. ...