Скільки часу потрібно варити бульйон із домашнього півня, щоб мʼясо не було твердим - правильна технологія

Саме з домашнього півня виходить найсмачніший бульйон. Але є одна проблема - м'ясо часто виходить досить жорстким, а сам суп досить мутним. Все через те, що ви неправильно варите страву, передають Патріоти України.

Ідея приготування прозорого та наваристого бульйону з домашнього півня опублікована на сторінці фудблогерки Аліни з ніком alin_withkitchen в Instagram. Пам'ятайте, що молодий півень вариться швидше, ніж старий. А прозорість бульйону залежить від того, наскільки ретельно ви промиєте м'ясо.

Інгредієнти:

  • домашній півень – 1,5 кг
  • м'ясо яловичини – 400 г
  • цибуля – 2 шт
  • сіль, лаврове листя, перець горошком – за смаком
  • вода
  • зелень
  • макаронні вироби (варити окремо)

Спосіб приготування:

1. Добре промити два види мʼяса. Краще поставити півня на ніч у воді. Чим краще ви його промиєте – тим прозоріший бульйон вийде.

2. Закип'ятити у каструлі воду, додати уже в киплячу воду мʼясо птиці. Варимо приблизно - 1-1,5 на невеликому вогні, збираємо якщо потрібно піну.

3. Додати мʼясо яловичини нарізане шматочками, цілі цибулину, часник.

4. Додати спеції у бульйон.

5. Варити 1-1,5 години, поки мʼясо не стане м'яким. Якщо у вас мʼясо зі старого півня – потрібно варити ще на 1 годину довше.

6. Окремо відварити локшину. Подавати бульйон із нею та вареним яйцем.

7. Поспати свіжою петрушкою.

Автоцивілка 2025 - що нового в обов’язковому автострахуванні

середа, 9 квітень 2025, 14:27

З цього року почав діяти Закон «Про обов’язкове страхування…», що суттєво змінив правила на страховому ринку нашої країни. Дали старт поступовому підвищенню максимальних розмірів страхових виплат та наближенню їх до європейських стандартів. Крім того, ...

Дачникам на замітку! Чим підживити полуницю навесні, щоб отримати гарний урожай

середа, 9 квітень 2025, 12:05

Полуниця – улюблений фрукт, як дітей, так і дорослих. Для того, щоб виростити її вдома, треба знати кілька нюансів. Наприклад, варто удобрювати її тричі на рік, щоб вона давала гарні плоди. Це пов’язано з тим, що полуниця зазвичай росте кілька років пі...