Поки триває сезон хурми, розповідаємо, кому краще не їсти цей фрукт через протипоказання. Сама по собі хурма досить корисний продукт, і при постійному її вживанні (не менше трьох разів на тиждень) позитивно впливає на організм, зазначають Патріоти України.
1. Багата поживними речовинами
2. Відмінне джерело потужних антиоксидантів
3. Може принести користь здоров'ю серця
4. Може допомогти зменшити запалення
5. Багата клітковиною
6. Підтримує здоровий зір
Але при цьому потрібно враховувати рекомендації лікарів при певних захворюваннях. Хурму слід з обережністю вживати людям, що страждають запорами, кишковими спайками, переживають спайковий процес черевної порожнини після операції. Причому хурму слід вибирати досить стиглу, щоб вона менше зв'язувала.
При цьому, якщо стигла хурма покращує моторику шлунково-кишкового тракту, адже містить пектин і клітковину, незрілий плід дає зворотний ефект. Він містить велику кількість дубильних речовин і діє як клей, переварюючи разом частинки їжі. Тому хурма протипоказана людям, які часто стикаються з запорами або хворіють гемороєм.
Не можна їсти фрукт при ожирінні та діабеті, особливо при другому типі хвороби. Почасти це пов'язано з наявністю великої кількості фруктових цукрів. Однак невеликою кількістю ягоди себе зрідка можна побалувати. Хурма також протипоказана при хворобах нирок і сечового міхура в гострій стадії. Вона сприяє частому сечовипусканню, що створює додаткове навантаження на організм.
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...
Цей простий візуальний тест розкаже вам, чи збудуться ваші найзаповітніші бажання. передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Подивіться на картинку внизу і виберіть одну зі сніжинок. Так ви дізнаєтеся, чи стане 2025 рік тим, у якому здійсниться в...