Вживання алкоголю на голодний шлунок – це звичка, яка може здатися нешкідливою, проте вона несе серйозні ризики для здоров’я. Швидше сп'яніння, різкі коливання рівня цукру в крові та підвищений апетит можуть призвести до негативних наслідків, передають Патріоти України.
Багато людей не усвідомлюють, як такі дії впливають на організм, що з часом може відобразитися на стані серця та судин. Дієтологи попереджають: щоб уникнути проблем, варто дотримуватися обережності і не забувати про важливість правильного харчування перед вживанням алкоголю. Більше про це пише eatthis.com.
Швидке сп'яніння
Іноді люди хочуть отримати легкий стан сп'яніння. Одне з останніх досліджень навіть показало, що помірне вживання алкоголю може полегшити серцеві наслідки стресу. Проте, коли ви п'єте без їжі, сп'яніння настає набагато швидше і це може мати свої наслідки.
Коливання рівня цукру в крові
Дієтолог Бонні Тауб-Дікс каже, що вживання алкоголю на голодний шлунок може призвести до небезпечного зниження рівня цукру в крові. А легкий перекус допоможе його стабілізувати.
Джессіка Гоффман, консультант з питань алкоголю та наркотиків, зазначила: "Ми не завжди усвідомлюємо кількість цукру, яку метаболізуємо під час вживання алкоголю". Підвищення рівня цукру в крові до небезпечних показників (звичайний рівень становить менше 140 міліграмів на децилітр) може збільшити ризик серцевих захворювань та інших серцево-судинних ускладнень.
Втрата контролю над дієтою
Тауб-Дікс застерігає, що спроба "економії калорій" за рахунок пропуску їжі та перехід до напоїв може призвести до зворотного результату. Багато хто з нас знає, що після нічних розваг часто настає момент, коли хочеться замовити щось на доставку. І тут вже не лише хліб, але й піца, фаст-фуд або морозиво стають частими "провокаторами" втрати дисципліни.
Погане самопочуття
Відомі симптоми: головний біль, похмілля, погіршення концентрації або навіть тривожність наступного дня. Невеликий перекус перед вживанням алкоголю може допомогти уникнути цих неприємних наслідків.
Скільки ви спите? Якщо менше ніж сім годин на добу - це може коштувати вам здорового серця. Нові дослідження показують, що тривалість і якість сну мають безпосередній вплив на стан серцево-судинної системи, передають Патріоти України. Вчені з Колумбійс...
Коти - надзвичайно комунікативні створіння, які спілкуються не лише за допомогою звуків, а передусім - мовою тіла. Їхній погляд несе важливі сигнали, що розповідають про настрій та потреби улюбленця. Що саме нам повідомляють очі нашого кота, передають ...