Стати щасливішим за 98% людей: Експерт поділився ефективною стратегією досягнення радості

Відомий особистий тренер і письменник розповів про крихітні звички, які можуть значно збільшити нашу радість. Він наголосив на важливості зміщення акценту з гонитви за щастям на більш конструктивне ставлення та дії для досягнення благополуччя та рівноваги в житті, пише YourTango, передають Патріоти України.

По-перше, каже письменник і особистий тренер, Алекс Мазерс, саме прагнення до щастя може виявитися пасткою. Що більше ми за ним женемося, то більше воно від нас вислизає, що наводить на думку про те, що щастя — це побічний продукт інших видів життєдіяльності. Замість цього він радить культивувати в собі прагнення допомагати іншим. Такий підхід не тільки знижує рівень самосвідомості, а й сприяє розвитку почуття спільності та благополуччя.

Мазерс також не рекомендує схилятися до менталітету жертви. Визнаючи особисту незалежність, люди можуть перейти від відчуття безсилля до того, щоб стати творцями власного життя. Крім того, прийняття ризику з високою віддачею, уникаючи нерозважливої поведінки, може призвести до повноцінного досвіду та досягнень.

Спеціалізація — ще один ключ до щастя, вважає експерт. Висока кваліфікація в певній галузі пов'язана з користю для суспільства й особистим задоволенням. Поряд з цим творчий мозковий штурм заохочується як радісне і продуктивне заняття. Цей процес може призвести до інноваційних рішень та особистісного зростання.

Возз'єднання з природою — вічна рекомендація, підтверджена дослідженнями. Регулярне перебування в природному середовищі сприяє поліпшенню психічного здоров'я та глибшому почуттю задоволення. Крім того, Мазерс наголошує на важливості виховання позитивного мислення шляхом відмови від негативних думок, які підривають самооцінку.

Особиста автономія й активне розв'язання проблем також відзначені як стимули для щастя. Участь у бажаній діяльності без відмовок і перетворення проблем на можливості — це стратегії, які сприяють стійкості та задоволеності.

Орієнтуючись на інших, приймаючи ризики, відточуючи навички, проводячи мозкові штурми, спілкуючись із природою, зберігаючи позитивний настрій і активно досягаючи особистих цілей, люди можуть поліпшити своє самопочуття і вести більш повноцінне життя, вважає Мазерс. Невеликі зміни в повсякденних звичках можуть призвести до значного підвищення рівня щастя. Майбутні дослідження можуть вивчити те, як ці звички можуть бути інтегровані в різні стилі життя і культури для досягнення ще більшого ефекту.

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Творять дива! Названо продукти, які корисні для судин та допомагають уникнути хвороб

субота, 23 листопад 2024, 6:47

Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...