Балкон часто використовується, як комора. У квартирі мало місця, ось і доводиться перетворювати додаткові квадратні метри в склад. На балконі опиняється все - від консервації до різного мотлоху, передають Патріоти України.
У підсумку отримуємо ще одну кімнатку, забиту невідомо чим, навіть не знаючи, чи можна зберігати на балконі все це. УНІАН розбирався, що можна та не можна зберігати на балконі
Найчастіше на балконі опиняється все, що не потрібно. Ці додаткові квадратні метри часто не мають стабільного температурного режиму – влітку жарко, а взимку дуже холодно, якщо не докласти додаткових зусиль.
У зв'язку з цим не все можна зберігати на балконі, а саме:
У будь-якому випадку, не варто захаращувати балкон усім підряд. Найкращий варіант - викинути весь мотлох, а додаткові метри перетворити в зону відпочинку, в робочу зону або зону для хобі.
Якщо все ж є необхідність використовувати балкон, як комору, то варто це робити з мінімальним збитком. Так, на холодний балкон можна винести на зимовий період:
В принципі, на балкон можна винести те, що не призведе до катастрофічних наслідків, а цього вийде уникнути, якщо керуватися здоровим глуздом.
На утепленому балконі можна зберігати, але не довго:
Балкон може стати корисним простором й куточком затишку, якщо враховувати його особливості.
Споживання певних продуктів сприяє прискореному старінню організму - і це зачіпає не лише зовнішній вигляд, але й здоров’я в цілому. Ось чому варто замінити їх на більш корисні альтернативи, передають Патріоти України.
Італійки давно вважаються іконами стилю та жіночності. Їхня краса - це не про надмірність чи яскравий макіяж, а про доглянуту шкіру, здоровий блиск і вміння підкреслити природне. Їхній стиль - легкий, невимушений, але продуманий до дрібниць, передають ...