
Якщо котлети виходять твердими, таку страву навряд чи вдасться назвати ідеальною. Однак це відбувається лише у тому випадку, якщо ви не підійшли до процесу приготування відповідально.
Через які помилки котлети виходять жорсткими:
- Для котлет не варто купувати найдешевше м’ясо, адже воно занадто жилаве. З такого продукту соковиті та м’які котлети не приготуєш.
- Досвідчені кулінари радять частину фаршу готувати з м’яса із салом. Саме це дозволяє надати котлетам потрібну текстуру.
- Не слід забувати про те, що до складу котлет варто ввести невелику кількість вершкового масла. Завдяки цій хитрощі котлети завжди будуть апетитними.
- Спробуйте відмовитися від додавання в рецепт курячих яєць. Так, вони допомагають склеювати продукти між собою. Але не варто забувати що це придасть жорсткості фаршу. Можна замінити яйця на звичайний крохмаль.
- Не слід пропускати процедуру відбивання фаршу. Це чудовий спосіб запобігання жорсткості.
- Білий хліб додають не тому, що не вистачає грошей, щоб купити більше м’яса для приготування фаршу, а тому, що цей інгредієнт забезпечує потрібну м’якість. Не забувайте додавати його до фаршу.
- До речі, хліба має бути чимало. На стандартну порцію котлет варто додати 200 г продукту.
- Не забувайте, що сковорідку перед приготуванням необхідно добре розігріти.
- Довго котлети не треба смажити. Чим довше ви це робите, тим жорсткішими вийдуть готові котлети.
- Після смаження котлети потрібно довести до потрібної текстури за допомогою тушкування в невеликій кількості води.
Кімнатні рослини з великим гладеньким листям корисно натирати шкірочкою з банана, адже вона містить калій, кальцій, азот, магній та інші поживні речовини, передають Патріоти України. Можна зробити настоянку для вазонів. Для цього шкірку 1 банана залива...
На які проблеми зі здоров’ям можуть вказувати сухі губи, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Якщо проблема сухості губ не минає протягом декількох днів, а також супроводжується іншими симптомами — спрагою, слабкістю й лущенням шкіри, лікарі...