І якщо ви хочете подивитися життєствердний фільм, після якого ви відчуєте приплив натхнення, тоді ви звернулися за адресою, передають Патріоти України.
До Вашої уваги список із 15 фільмів, які навчать вас цінувати життя. Дивіться і надихайтесь:
Енні Паркер – жінка, хвора на рак грудей, яка ні перед чим не зупиниться, щоб з’ясувати причину хвороби і спробувати відшукати ліки.
Жінка хоче докопатися до суті і все-таки з’ясувати, звідки ж з’являється ця хвороба. Енні Паркер знає, що зрозумівши причину, вона зможе знайти рішення, а також – врятувати себе…
Історія Лотьє Соддерленд, яка в 34 роки пережила інсульт. Після декількох операцій на мозку і періоду реабілітації вона не втратила свого «я» і вчиться заново розуміти навколишній світ.
Але найцікавіше, що після інсульту дівчина відкрила в собі нові можливості. Вона стала по-іншому чути звуки і бачити картинки і кольори – за її словами, як у фільмах Девіда Лінча…
Коли хвороби стають розумнішими за лікарів, приходить час атакувати їх з іншого боку.
Цей документальний фільм присвячений історії антибіотиків. З кожним роком вони стають все менш ефективними в міру того, як стійкість бактерій до них зростає…
У житті треба встигнути все! Саме так вирішили двоє хворих на рак сусідів по лікарняній палаті, коли почули свій вирок. Один з них – запальний мільярдер, а другий – ерудований автомеханік.
Вони складають список справ, які необхідно зробити перш, ніж вони зіграють в ящик і відправляються в кругосвітню подорож – подорож всього свого життя…
Адвокат стикається з незвичною справою: 11-річна Анна подає в суд на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворої на лейкемію.
Використання її як донора підтверджується медичними висновками. У них сказано, що за одинадцять років у Анни було вісім госпіталізацій, шість переливань крові, дві трансплантації кісткового мозку, два забори стовбурових клітин, застосування ін’єкцій для росту гормонів, а також безліч побічних ефектів, таких як кровотечі, інфекції та синці…
50-річна Еліс Хоуленд – щаслива жінка. Вона – відомий професор лінгвістики, у неї є коханий чоловік-лікар і троє дорослих дітей. Але поступово Еліс зауважує, як з нею відбувається щось дивне – вона забуває слова, може загубитися в знайомому районі або загубити з поля зору річ, яку тільки що тримала в руці.
Після обстеження Еліс дізнається страшну новину: у неї рання стадія хвороби Альцгеймера. Відійшовши від першого шоку, Еліс вирішує витратити час, який залишився на боротьбу з хворобою, щоб запобігти внутрішньому розпаду і востаннє знайти в своєму житті любов і мир…
Фільм про людину, якій поставили діагноз «розсіяний склероз», але вона не здалася і подолала тріатлон.
Читайте також: 9 відмінних фільмів, які допоможуть розслабитися і забути про все
У підсумку він проплив 3,8 кілометри, проїхав на велосипеді 180 кілометрів і потім пробіг 42 кілометри. До цього він не міг пройти і ста метрів…
Одинадцятирічна дівчинка, на ім’я Каміно важко хвора. Вона намагається впоратися зі своєю хворобою і в той же час вчиться дружити з іншими дітьми і пізнає перше кохання.
Справа ускладнюється тим, що її мати – затята католичка, вольова жінка, яка намагається приймати рішення не тільки за себе, але і за всіх своїх близьких …
Історія зворушливої дружби двох підлітків, один з яких – одинадцятирічний Декстер – хворий на СНІД. Одного разу, прочитавши статтю про лікаря, який винайшов унікальні ліки, Декстер зі своїм сусідом і другом Еріком потайки від матері вирішує відправитися на його пошуки до Нового Орлеану.
Втікши з дому, вони пускаються вниз за течією річки Міссісіпі…
Історія великого кохання і великих відкриттів. Молодий студент-фізик Стівен Хокінг знайомиться з майбутнім мистецтвознавцем Джейн Уайльд. Стівен є багатообіцяючим студентом, професори бачать в ньому майбутнє англійської космології.
Але веселі побачення, прогулянки з друзями, танці в вечірніх вогнях і розмови про фізику, Бога і мистецтво залишаються в минулому: Хокінгу ставлять страшний діагноз – хворобу Лу Геріга. Його життя може обірватися через 2 роки, але це не лякає Джейн…
Біографічна драма про життя видатної жінки – бразильського психіатра Нізи да Сільвейри. Вона багато зробила для науки і медицини і змінила уявлення про психіатричне лікування.
Нізе боролася з нелюдською електрошоковою терапією і запропонувала шлях лікування через образотворче мистецтво. Новаторський метод отримав своє відображення…
Лікар Малкольм Сейєр, сором’язливий лікар і вчений, використовує експериментальні препарати, щоб «пробуджувати» знерухомлених жертв рідкісного захворювання. Леонард був першим пацієнтом, який отримав це невипробуване лікування. Його пробудження, наповнене релігійністю, страхом і ентузіазмом, призводить немовби до другого народження Сейєра.
Натхнений чудовим одужанням Леонарда, Сейєр дає ліки іншим хворим…
Жан-Домінік Бобі, редактор журналу «Elle France», в 1995 році у віці 43 років переніс інсульт, в результаті якого був повністю паралізований.
Підморгуючи лівим оком, що залишилося не паралізоване, коли людина, яка сиділа поруч називала потрібну букву, Жан-Домінік розповів усе про свій внутрішній світ, починаючи з психологічних тортур через те, що ти замкнений всередині власного тіла і закінчуючи уявними історіями про світи, які він відвідував лише в своїх мріях…
Фільм досліджує вплив музики на свідомість людей та її здатність пробудити спогади. Режисер спостерігає за пересічним співробітником будинку престарілих Деном Коеном.
Одного разу Ден вирішує провести експеримент і приносить в лікарню айПод з музикою різних епох. На загальне здивування, багато пацієнтів, які страждають на хворобу Альцгеймера та інші розлади пам’яті, починають згадувати забуті події свого життя, слухаючи музику з минулого…
Постраждавши в результаті нещасного випадку, багатий аристократ Філіп наймає в помічники людину, яка найменше підходить для цієї роботи – молодого жителя передмістя Дрісса, який щойно вийшов з в’язниці.
Незважаючи на те, що Філіп прикутий до інвалідного візка, Дріссу вдається додати до розміреного життя аристократа дух пригод…
Не забувайте: немає нічого сильнішого за людський дух!
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...