ТОП-4 лайфхаки, які допоможуть зварити картоплю у кілька разів швидше

Картопля є одним з найулюбленіших і найсмачніших гарнірів, але іноді нам не вистачає часу на те, щоб чекати коли вона зготується. Наприклад, найближчим часом до вас повинні прийти гості або ж ви самі дуже зголодніли, передають Патріоти України.

Подробиці

Є прості способи, які дозволяють зварити овоч набагато швидше ніж зазвичай.

Наприклад:

1.Мікрохвильова піч.

Вона підходить не тільки для розігріву, а й швидкого приготування страв. Для цього слід відібрати картоплю однакового невеликого розміру, почистити, відправити у звичайний пакет з поліетилену, додати сіль та ложку оливкової олії, зробити за допомогою шпильки кілька отворів для повітря.

Ставимо потужність на максимум і вибираємо час – 10 хвилин.

Після цього картопля готова.

2.Для салату чи пюре.

Для того, щоб побалувати себе пюре, картоплю розріжте навпіл – звариться набагато швидше. Для салату можна піти далі – нарізати так, наче для супу.

3.Для картоплі зі шкіркою.

Використайте НВЧ: візьміть тарілку, змастіть оливковою олією і встроміть внизу зубочистки. Через 5 хвилин приготування на повній потужності картопля в шкірці буде готова. Якщо вам потрібно швидше її почистити, просто відправте на деякий час в холодну воду.

4.Особливе варіння.

Картоплю потрібно почистити, помити і відправити в киплячу підсолену воду. Потім додати невеликий брусок вершкового масла. Овоч приготується дуже швидко.

Це може здивувати! Як вживання алкоголю впливає на ризик розвитку раку

середа, 22 січень 2025, 8:59

В Центрі громадського здоров’я України з посиланням на світові наукові дослідження пояснюють: чим менше алкоголю вживає людина, тим менше ризик розвитку у неї раку. Читайте в матеріалі ТСН.ua, чому алкогольні напої можуть стати причиною раку і кому вза...

Ручна робота та екологічність: вироби з натуральних матеріалів

середа, 22 січень 2025, 8:30

Скажіть чесно, що ви уявляєте, коли чуєте слова «ручна робота»? Мабуть, щось вінтажне, затишне, зроблене з душею. І якщо це так, ви на правильному шляху. Бо вироби ручної роботи – це не просто речі, це історії, вписані у кожну деталь. А коли вони ще й ...