Курка це найпоширеніше і найулюбленіше м’ясо багатьох. Її готують і в будні, і до святкового столу. Але часто можна почути від газдинь, що вони не вміють її готувати смачно і вона виходить чомусь сухою та жорсткою, передають Патріоти України.
Сьогодні поговоримо про основні помилки під час приготування птиці .
Багато хто порушує температурний режим приготування курки. Ставлять надто високу, наприклад 200-220 градусів, що швидко робить її сухою. При високій температурі зовні швидко утворюється скоринка, але й усередині вона також швидко висихає.
Ідеальна температура для її приготування 180 градусів, а час приблизно 60 хвилин. Залежно від частини курки.
Не варто готувати курку, яку ви щойно дістали з холодильника. Це стосується не лише курки, а й усього м’яса загалом.
Справа в тому, що холодне м’ясо погано маринується і спеції проникають гірше. Тим самим м’ясо виходить жорстким та прісним.
Перед приготуванням необхідно дати полежати м’ясу при кімнатній температурі.
Правильний маринад – це дуже важливий момент. Маринадів для курки безліч, але його потрібно підібрати. Курка стає твердою від кислих соусів. Якщо ви використовуєте в соусі лимонний сік, то маринуватися курка має не більше 45-60 хвилин.
Дуже важливий момент полягає у технології запікання. Якщо ви хочете, щоб курка вийшла соковитою, запікайте її в пакеті для запікання або фользі. За рахунок пари курка вийде особливо м’якою.
Коли в курці недостатньо солі вона виходить сухою та жорсткою.
Для того щоб добре просолити м’ясо або окремі частини потрібно покласти в солоний розсіл хоча б на 1 годину. У такому разі м’ясо добре просолиться і залишиться м’яким після приготування.
Для цього також чудово підійде соєвий соус.
Ось ці 5 помилок роблять курку сухою.
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...
Якщо ви хоча б раз готували бульйон з м'ясом, ви помічали, що на поверхні води з'являється пінка. Одні її знімають, інші залишають як є. Тож давайте розбиратися, чи потрібно прибирати пінку з м'яса під час варіння, передають Патріоти України з посиланн...