М’ясо є дорогим продуктом, який, на жаль, дуже легко зіпсувати неправильним приготуванням або зберіганням. У результаті м’ясо може повністю втратити свої унікальні смакові якості, а то й зовсім пропасти, передають Патріоти України.
1.Заморожувати цілісний великий шматок.
Розраховуйте, що скільки ви заморозите, стільки й доведеться з’їсти. Адже повторна заморозка позбавить м’ясо унікальної текстури і стане місцем для хвороботворних мікроорганізмів.
Після покупки краще відразу обробити м’ясо, запакувати та відправити в морозилку.
2.М’ясо для стейку має бути кімнатної температури.
Це правильне твердження, однак у більшості випадків господині залишають м’ясо на кухні всього хвилин на 20, що є грубою помилкою: воно просто не встигне “відпочити”.
Пам’ятайте, що після холодильника м’ясо “відпочиває” більше 20 хвилин.
3.Псувати спеціями.
Імениті кухарі взагалі не використовують спеції до м’яса. Максимум – додають пряні трави та свіжомелений чорний перець вже прямо в тарілку. Те саме правило працює і щодо солі.
4.Довго зберігати фарш.
Максимальний термін зберігання фаршу становить лише 24 години. Отже, краще відразу після покупки готуйте те, що планували.
5.Псувати кетчупом.
М’ясо – це продукт лаконічний і цілісний, тому не варто псувати його соусами і тим більше кетчупом. Іноді можна додати трохи спеціального соусу лише для того, щоб оцінити контрастність смаків.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...