М’ясо є дорогим продуктом, який, на жаль, дуже легко зіпсувати неправильним приготуванням або зберіганням. В результаті м’ясо може повністю втратити свої унікальні смакові якості, а то й зовсім пропасти, передають Патріоти України.
1.Заморожувати цілісний великий шматок.
Розраховуйте, що скільки ви заморозите, стільки й доведеться з’їсти. Адже повторна заморозка позбавить м’ясо унікальної текстури і стане місцем для хвороботворних мікроорганізмів.
Після покупки краще відразу обробити м’ясо, запакувати та відправити в морозилку.
2.М’ясо для стейку має бути кімнатної температури.
Це правильне твердження, однак у більшості випадків господині залишають м’ясо на кухні всього хвилин на 20, що є грубою помилкою: воно просто не встигне “відпочити”.
Пам’ятайте, що після холодильника м’ясо “відпочиває” більше 20 хвилин.
3.Псувати спеціями.
Імениті кухарі взагалі не використовують спеції до м’яса. Максимум – додають пряні трави та свіжомелений чорний перець вже прямо в тарілку. Те саме правило працює і щодо солі.
4.Довго зберігати фарш.
Максимальний термін зберігання фаршу становить лише 24 години. Отже, краще відразу після покупки готуйте те, що планували.
5.Псувати кетчупом.
М’ясо – це продукт лаконічний і цілісний, тому не варто псувати його соусами і тим більше кетчупом. Іноді можна додати трохи спеціального соусу лише для того, щоб оцінити контрастність смаків.
Куряче м’ясо входить до раціону багатьох людей практично щодня, тому має сенс навчитися готувати його ідеально, передають Патріоти України. М’ясо птиці здається надто простим, тому не всі господині приділяють належну увагу технічним моментам та хитроща...
Запечене куряче філе – корисна та поживна страва. Гурмани прагнуть ще й того, щоб страва вийшла смачною і з рум’яною скоринкою. При цьому бажано, щоб внутрішня частина філе зберегла м’якість та соковитість, передають Патріоти України. Однак особливість...