Ці котлети - цікава страва, що поєднує ознаки відразу кількох страв, передають Патріоти України.
“Оболонка” є картопляною. За рахунок цього поверхня страви трохи нагадує деруни. Начинка котлет складається з грибів та сиру. У результаті виходить щось схоже на жульєн. На перший погляд, приготування таких котлет – справа нелегка і забирає багато часу. Проте впоратися із завданням не так уже й складно. Головне – слідувати рецепту.
Для начинки потрібно зварити 300 грамів печериць. Гриби, що дійшли до готовності, необхідно обсмажити на сковороді.
Грибна маса, що вийшла, відправляється в глибоку ємність. Туди ж потрібно насипати 150 г тертого сиру, нарізану кубиками цибулину і зелень за смаком.
Після ретельного перемішування вийде маса, яка має опинитися усередині майбутніх котлет.
Спочатку треба ретельно відбити півкіло м’яса. Вибір бажано зупинити на свинині.
Далі треба сформувати кілька тонких м’ясних «кружечків», після чого загорнути у кожен із них трохи раніше приготовленої начинки.
Після цього «шайбочки» треба обваляти в муці і занурити у збите сире яйце.
Оброблені котлети треба посипати тертою картоплею. Зазвичай на всі «шайби» вистачає трьох подрібнених бульбових.
У такому вигляді страва вирушає на лист. У духовці котлети по-гомельськи повинні розігріватися протягом чверті години при температурі в 180 градусів.
На виході вийде найсмачніша страва, яка сподобається і любителям картопляних оладок, і любителям м’ясних страв.
Якщо ви хочете зберегти молодість мозку - зосередьтеся на сні. Без жартів. За словами нейрофізіологині Луїзи Нікола, засновниці Neuro Athletics, "сон - це найбільш недооцінений інструмент високої продуктивності, який у нас є", передають Патріоти Україн...
Усередині нашого організму діє унікальна система захисту - кишковий бар’єр, який не пропускає небажані речовини. Коли цей бар’єр порушується, виникає запалення, що може стати причиною низки хронічних захворювань - від здуття живота до аутоімунних стані...