Ці котлети - цікава страва, що поєднує ознаки відразу кількох страв, передають Патріоти України.
“Оболонка” є картопляною. За рахунок цього поверхня страви трохи нагадує деруни. Начинка котлет складається з грибів та сиру. У результаті виходить щось схоже на жульєн. На перший погляд, приготування таких котлет – справа нелегка і забирає багато часу. Проте впоратися із завданням не так уже й складно. Головне – слідувати рецепту.
Для начинки потрібно зварити 300 грамів печериць. Гриби, що дійшли до готовності, необхідно обсмажити на сковороді.
Грибна маса, що вийшла, відправляється в глибоку ємність. Туди ж потрібно насипати 150 г тертого сиру, нарізану кубиками цибулину і зелень за смаком.
Після ретельного перемішування вийде маса, яка має опинитися усередині майбутніх котлет.
Спочатку треба ретельно відбити півкіло м’яса. Вибір бажано зупинити на свинині.
Далі треба сформувати кілька тонких м’ясних «кружечків», після чого загорнути у кожен із них трохи раніше приготовленої начинки.
Після цього «шайбочки» треба обваляти в муці і занурити у збите сире яйце.
Оброблені котлети треба посипати тертою картоплею. Зазвичай на всі «шайби» вистачає трьох подрібнених бульбових.
У такому вигляді страва вирушає на лист. У духовці котлети по-гомельськи повинні розігріватися протягом чверті години при температурі в 180 градусів.
На виході вийде найсмачніша страва, яка сподобається і любителям картопляних оладок, і любителям м’ясних страв.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...