Сучасні гаджети - це доволі крихка конструкція. Їх може зіпсувати вода, що потрапила випадково або ж надмірне перегрів. Та багато причин пошкоджень телефонів полягає в, тому що вони знаходяться у неправильному "сусідстві", передають Патріоти України.
Портал itechua розповів, що поруч з телефоном тримати не можна ключі, їжу та гроші. Причому в останньому випадку паперові гроші можуть нашкодити телефону, а банківська картка навпаки постраждати.
Щодо ключів, то тут найпростіше пошкодження — подряпини на екрані якщо носити ключі та телефон в одному відділенні сумки або в кишені. Їжа може нашкодити смартфону різним чином. Перше — на гаджет можуть потрапити крихти і забитися в різні отвори, наприклад в отвір зарядки. Другою проблемою може стати користування телефону масними руками, після цього його потрібно буде очищувати.
Гроші — це не очевидний телефонний шкідник. Деякі люди, аби не загубити кладуть певну купюру у чохол смартфона, однак такий додатковий прошарок може призвести до підвищення температури гаджета під час заряджання або активного використання. Що ж до звички деяких українців класти в чохол банківську карту або різноманітні магнітні карти, то ця звичка може нашкодити не телефону — через таку дію картка може розмагнітитися.
Чимало водіїв стикалися з ситуацією, коли ключі від авто залишилися замкненими всередині. Фахівці закликали не розбивати вікно, натомість є декілька кращих способів. Про це пише АВТОПІЛОТ, передають Патріоти України. 1. Перевірте всі двері. Насамперед,...
Старі рушники справді поглинають вологу краще, ніж нові – і це не відчуття, а науковий факт. Вони позбавляються заводських покриттів, їхні волокна розпушуються, і з часом тканина "працює" так, як і має, передають Патріоти України. Проте важливо не допу...