Це неймовірно смачно! Грибне рагу з картоплею - точно сподобається всім

Страви, що не містять м'яса, теж можуть бути повноцінними за своїм складом. Приклад цього - грибне рагу, зазначають Патріоти України.

Гриби, які використовуються для його приготування, містять достатню кількість білка. Доповнені ж ненасиченими жирами олії і вуглеводами картоплі вони створюють універсальну комбінацію. В результаті страва вдається не просто смачною, але і поживною.

В грибному рагу так само, як і з рибою в ющці: чим більше різних видів грибів, тим смачніше. А це означає, що, повсякчас використовуючи різний набір грибів, ви отримаєте зовсім інший смак.

Інгредієнти:

  • 0,5 кг грибів
  • 0,5 кг картоплі
  • 2 цибулини
  • 2 зубки часнику
  • кріп
  • олія
  • чорний мелений перець
  • сіль

Приготування

Очищені гриби промити і нарізати невеликими шматочками.

Подрібнену цибулю спасерувати в олії до м'якості, додати підготовлені гриби і смажити близько 10 хвилин, періодично помішуючи, до появи рум'яного відтінку.

Потім додати нарізану великими кубиками картоплю і смажити ще близько 10 хвилин, після чого ввести подрібнений часник, посолити, поперчити і тушкувати на повільному вогні під кришкою до готовності.

Перед подаванням грибне рагу притрусити рубаним кропом.

На замітку

Для грибного рагу з картоплею підходять будь-які гриби, зокрема печериці та гливи, але намагайтеся, щоб переважали лісові, які мають яскравіший смак і аромат.

Використовуйте одразу кілька видів грибів: білі, підберезники, підосиковики, лисички, опеньки. Якщо ж лісових грибів недостатньо, додайте печериць або глив.

За бажання в кінці приготування можете додати трохи сметани і тушкувати рагу з нею ще 10-15 хвилин.

Смак грибного рагу збагатять орегано, чебрець, розмарин, мускатний горіх, білий і запашний перці.

Взимку рагу можна готувати з сушених грибів, попередньо замочивши їх у воді або молоці.

Дачникам на замітку! Чим підживити вишню навесні, щоб отримати багато плодів

понеділок, 24 лютий 2025, 6:50

Ранньою весною потрібно підживлювати вишню, щоб пізніше отримати великий урожай. Чим підживити вишню навесні — читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Найчастіше вишню підживлюють восени, але якщо ви цього не зробили, не варто засмучува...

Помилка може коштувати здоров'я! Які правила вживання ліків категорично не можна порушувати

понеділок, 24 лютий 2025, 5:40

Виробники ліків детально описують в інструкції, як правильно приймати ті чи інші медикаменти. Проте існують певні правила вживання ліків, про які знають далеко не всі. Читайте про них в матеріалі ТСН.ua. Фахівці Міністерства охорони здоров'я розповіли,...