Це справді працює! Як відчистити ванну від застарілого нальоту, бруду і іржі - метод прибиральниць

Через жорстку воду, постійну вологість та невчасне прибирання ванна покривається нальотом, брудом та іржею. Більшість господарів надають перевагу хімічним засобам для прибирання, вважаючи, що вони ефективніше впораються з цією проблемою, передають Патріоти України.

Але можна використати натуральні інгредієнти, які не тільки зекономлять ваші гроші, а й повернуть ванній блиск та білосніжний колір. OBOZREVATEL знайшов дієві методи, які допоможуть впоратись з цим.

Харчова сода

Звичайно, без соди не обходиться жодне прибирання чи прання, якщо потрібно позбутися стійкого бруду чи неприємного запаху, і наліт чи жовті плями у ванній – це не виключення. Для цього вам потрібно змішати соду з водою у співвідношенні 3:1, має вийти однорідна паста. Нанесіть суміш на потрібні ділянки та залиште на 30 хвилин.

Потім змийте все теплою водою і ви одразу побачите гарний результат. Якщо плями залишились, то повторіть процедуру, але залиште пасту на одну годину.

Перекис водню

Повернути блиск та позбутися небажаних плям допоможе розчин з перекису та нашатирного спирту. Змішайте інгредієнти у співвідношенні 1:3. За допомогою чистої ганчірки нанесіть розчин на необхідні ділянки та залиште на 30 хвилин. Потім змийте все теплою водою.

Кальцинована сода, оцет

Щоб позбутися іржі, вам знадобиться кальцинована сода – це натрієва сіль вугільної кислоти. Вона на вигляд схожа з харчовою содою, її часто використовують, щоб пом'якшити жорстку воду, продезінфікувати різні поверхні та позбутися засмічення у водопровідних трубах.

Перед чищенням, вимийте ванну водою та витріть її насухо. Потім змішане 100 грамів кальцинованої соди з 50 мл води. Натріть сумішшю плями та залиште на 15 хвилин. Намочіть ганчірку оцтом та натріть поверхню. Ви побачите хімічну реакцію, коли з'явиться піна. Саме це допоможе видалити іржу.

Коли реакція закінчиться, ретельно все промийте водою, можете використовувати губку.

Водіям на замітку! Чи можна їздити на зимовій гумі цілий рік та чи буде за це покарання

п’ятниця, 9 травень 2025, 9:40

Попри те, що ″перевзування″ автомобіля зі зміною сезону — необхідна процедура, їзда на зимових шинах протягом усього року — поширена практика серед водіїв. Однак експерти та фахівці з безпеки дорожнього руху не рекомендують цього робити, передають Патр...

Водіям на замітку! Чи можливо відновити втрачений техпаспорт на авто за кордоном та як це зробити

п’ятниця, 9 травень 2025, 8:30

Втрата свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта) за кордоном може стати серйозною проблемою для автовласника. Однак навіть у такій ситуації існують шляхи вирішення, які дозволяють відновити документ та продовжити користування автомобі...