Неприємний запах у холодильнику може свідчити про серйозні поломки. Однак, якщо з пристроєм все гаразд, ймовірно, проблема у неправильній температурі або неякісному зберіганні їжі, передають Патріоти України.
Сода
Перепади температур виникають внаслідок необхідності відкривати дверцята холодильника – продукти таким чином починають швидше псуватися.
Не потрібно щотижня мити полиці сильнодіючими хімічними розчинами. Достатньо просто поставити у холодильник блюдце з содою. 100-150 г соди ефективно дезінфікують та позбавлять від неприємних запахів.
Абразивні частинки соди не лише позбавлять від неприємних ароматів, а й вбиратимуть зайву вологу. Соду в тарілці слід змінювати раз на місяць.
Оцет
Беремо склянку води та розводимо 1 чайну ложку оцту. Надто концентрована суміш може пошкодити емаль, тому краще слідувати пропорціям. Змочіть у розчині губку або ганчірку та протріть нею полички холодильника. У якості альтернативи можна використати лимонний сік, що також ефективно дезінфікує.
Нашатирний спирт
Нашатирний спирт не лишить неприємних розводів та ефективно очистить поверхню від мікробів та різких запахів. У склянку з водою додайте кілька крапель спирту. Змочіть у розчині серветку, протріть полиці та просушіть сухим рушником. Важливо завчасно потурбуватися про продукти та лишити дверцята холодильника відкритими на ніч.
Скибки хліба
Доволі незвичний, але дієвий лайфхак – принаймні, так кажуть користувачі у соцмережах. Просто розкладіть на поличках скибки чорного хліба – вони поглинуть всі неприємні запахи.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...