Багатьом вже набридли звичайні котлети і хочеться чогось нестандартного та смачного. Урізноманітнити меню можна, якщо почати експериментувати з різними начинками. Найпопулярнішим варіантом є сирна начинка, передають Патріоти України.
• 0,5 склянки молока (приблизно 100 гр.);
• 100 грам панірувальних сухарів;
• 1 ч.л. сушений мелений часник;
• 100 грн. твердого сиру (такий сир легко нарізати і при цьому добре плавиться);
• 0,5 ч. л. солі;
• 500 грн. курячого філе (грудка без шкірки);
• 1 ст. л. соняшникової (або іншої рослинної) олії 200 гр.;
• м’якуша батона;
• 1 дрібка чорного меленого перцю;
• 6 ст. л. вершкового масла для обсмажування
Куряче філе потрібно нарізати невеличкими шматочками і пропустити через м’ясорубку або подрібнити в кухонному комбайні, що, звичайно ж, на порядок зручніше. З батона зріжте скоринку, а м’якуш замочіть у молоці і зачекайте, доки хліб не стане м’яким. Додайте розмочений батон у фарш.
Всю масу потрібно буде перемішати до досягнення нею стану однорідності. Всипте сіль, перець та сушений часник і знову ретельно перемішайте. Фарш для котлет готовий. Тепер почнемо безпосередньо їх формування. Озброївшись столовою ложкою, візьміть невелику кількість фаршу (приблизно об’ємом зі столову ложку) і зліпіть невеличкі котлети з нього.
Щоб м’ясо не прилипало до рук, поставте поряд невелику миску з водою та регулярно зволожуйте руки. Так котлети і ліпитимуться швидше, і виглядатимуть акуратніше.
Зробіть у всіх котлетах невелику вм’ятину пальцями, покладіть туди шматочок сиру по розміру котлети і загорніть сир у м’ясо, щоб його не було видно.
У невеликій антипригарній сковороді розтопіть вершкове масло. Обваляйте котлети в панірувальних сухарях або манці і обсмажуйте з обох боків приблизно по 5 хвилин. Далі викладіть вже трохи підсмажені котлети в вогнетривку ємність і поставте в розігріту до 180 С духовку.
До закінчення приготування вам знадобиться ще п’ятнадцять-двадцять хвилин. Котлети подавати до столу потрібно гарячими. Ніжне куряче м’ясо у поєднанні з розтопленим сиром створюють неповторний смаковий тандем.
Довгий час вважалося, що щоденний душ може шкодити шкірі – змивати природні захисні олії, порушувати мікробіом і провокувати сухість, тріщини чи навіть загострення екземи й псоріазу. Проте нещодавнє дослідження британських вчених кидає виклик цим уявле...
Харчування відіграє ключову роль не лише у фізичному здоров’ї, а й у стані нашого мозку. Наукові дослідження показують, що певні продукти можуть підвищувати ризик розвитку хвороби Альцгеймера та погіршувати когнітивні функції, передають Патріоти Україн...