Ковбаса -це смачний та популярний продукт, який напевно є в холодильнику кожної української родини. Втім, деколи можна помилитися з вибором і купити неякісну ковбасу або фальсифікат, передають Патріоти України.
На сьогодні виробники та продавці пропонують безліч видів ковбасних виробів на будь-який смак. Але як не помилитися і вибрати справжню та смачну ковбасу? Адже цей продукт не з дешевих, і не хочеться викидати кошти на вітер. Розповідаємо, як відрізнити фальсифікат від справжньої ковбаси за кількома підказками, щоб ви змогли зробити правильний та смачний вибір.
За стандартом якості ковбаса – це продукт, основна частина якого складається з м’яса, спецій та смакових добавок. Та не все так просто, бо з розвитком технологій з’явилася можливість підробляти ковбасу. Імітація продукту може містити різноманітну сировину, а м’ясом там і не пахне. Тобто, ковбаса, що має містити лише м’ясо, сіль та спеції, може мати крохмаль, соєвий білок тощо.
За державним стандартом є чіткий розподіл ковбас на сорти, класифікація залежить від кількості м’яса, що міститься в ковбасі. Наприклад, ковбаси вищого ґатунку повинні містити 100% м’ясної сировини, з яких 50% м’яса має бути також вищого ґатунку. Тому вона найдорожча.
А в магазинах чи на ринках нерідко можна зустріти ковбасу, яка значно нижча за ціною м’яса, тому тут виникає питання щодо якості продукту. Адже ніхто з виробників не працюватиме собі на збиток. Просто ковбаса, яка манить низькою ціною, - це продукт із сукупністю жирної сировини, емульгаторами і стабілізаторами, що приправлені ароматичними добавками та барвниками. У такі ковбаси часто додають манну та рисову крупу, кристалічну глюкозу, ароматизатори м’яса та інші складники, про які ніхто не чув.
Особливої шкоди такий продукт здоров’ю не нанесе, оскільки там міститься крупа, наприклад. Але й користі від нього жодної не буде, бо в цій ковбасі практично немає м’яса. Тому з фальсифікатом про корисне та збалансоване харчування можна забути.
Є кілька визначальних ознак справжньої корисної ковбаси, за якими ви зможете обрати натуральний і смачний продукт.
Колишня чемпіонка та письменниця Great British Bake Off Ненсі Біртвістл розповіла про простий спосіб боротьби з жовтими плямами від поту на одязі, особливо білому, передають Патріоти України. Вона пояснила, що іноді простого циклу прання недостатньо, щ...
Дослідники виявили, що періодичне голодування за схемою 4:3 може бути ефективнішим, ніж постійний підрахунок калорій. Про це повідомило видання Sciencealert, передають Патріоти України. Ця стратегія передбачає 3 дні обмеження споживання калорій на 80% ...