Іноді в розпалі сварки з коханою людиною важко зберігати холодну голову. Але, як попереджають психологи, варто особливо уважно ставитися до того, що ви кажете в емоційні моменти, передають Патріоти України.
Доктор Джеффрі Бернштейн — психолог і автор кількох книжок — назвав три фрази, які ніколи не слід говорити партнеру, навіть якщо ви хочете зняти напругу. Вони руйнують довіру та знецінюють емоції іншої людини.
«Навіть якщо ви намагаєтесь заспокоїти ситуацію, ці слова сприймаються як зневага і змушують партнера почуватися осудженим», — пояснює доктор Бернштейн.
Бернштейн розповідає про випадок із подружжям:
«Кілька років тому до мене звернулася Ліза. Вона скаржилася, що на початку стосунків чоловік Аарон казав, що шалено її кохає, а тепер тільки твердить, що вона "божевільна", коли вона намагається обговорити важливе».
Їхній шлюб завершився через кілька місяців.
Бернштейн описує ці та інші руйнівні моделі поведінки у своїй книзі:
«Чому ти не можеш читати мої думки? Як подолати 9 токсичних шаблонів мислення, що заважають коханню»
Доктор Марк Треверс у публікації для CNBC зазначив фразу, яка ще більше шкодить:
«Чому ти не можеш бути як [вставити ім’я]?»
Це може бути порівняння з колишнім, другом чи навіть кращою версією себе в минулому. Треверс називає це ефектом «смерті через порівняння».
Пам’ятайте: іноді не слова, а тон, мова тіла чи мовчання говорять більше за все. Відновлення довіри починається з усвідомленої комунікації.
Якщо звичайні дієти викликають у вас втому і роздратування, варто спробувати метод харчового вікна (Intermittent Fasting, IF). Його суть - не в тому, що їсти, а коли їсти, передають Патріоти України. . Найпопулярніший формат — режим 16:8, тобто ви їст...
Для багатьох з нас ранкова кава - це необхідний ритуал, а додавання молока здається цілком природним. Але чи підходить кава з молоком усім? Експерти попереджають: для деяких людей вона може завдати шкоди, передають Патріоти України. Чи зменшує молоко к...