Іноді телефон потрібно протирати - як задню панель, так і екран. Причому екран навіть частіше, оскільки використовуємо його регулярно. Однак, не всі засоби підходять для очищення дисплея, передають Патріоти України.
Ми вже розповідали, як прискорити зарядку телефону, а сьогодні ділимося, чим заборонено протирати екран пристрою, щоб не пошкодити його. Не всі засоби догляду за телефоном підходять, а деякі взагалі шкодять гаджету, пише cnet.com. Швидше за все деяких помилок ви вже припускалися, але варто припинити це робити.
Не можна протирати телефон об свій одяг, щоб стерти відбитки або дрібні краплі рідини. Якщо бавовняна футболка ще більш-менш безпечна, то джинси та інші грубі тканини можуть зіпсувати екран вашого гаджета.
Будь-яка побутова хімія є небезпечною для смартфона. Навіть розведений засіб для миття посуду може пошкодити захисний олеофобний шар дисплея. А порошкоподібні засоби взагалі під забороною, бо ними можна подряпати екран.
Дезінфікуючі засоби, які використовуються в побуті, такі як, наприклад, перекис водню або хлоргексидин, можуть сильно нашкодити вашому телефону. Навіть спиртові антисептики не варто використовувати для протирання дисплея.
Ви могли бачити в мережі "лайфхаки", де екран протирають зубною пастою, і вона нібито прибирає подряпини з екрана телефону. Однак, насправді застосування зубної пасти може лише нашкодити телефону, особливо якщо в її складі є абразивні частинки.
26 квітня за новим стилем (9 травня за старим) вшановують єпископа Василя Амасійського і праведної діви Глафіри. За юліанським календарем сьогодні вшановують мученицю Фомаїду Єгипетську. ***. Святий Василь жив у IV столітті в місті Амасії (Мала Азія). ...
Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...