Днями в Україну з робочим візитом прибув президент Південної Кореї Юн Сок Йоль зі своєю дружиною Кім Кон Хі, яка вразила українців своєю зовнішністю. Через кілька місяців першій леді виповниться 51 рік, але ніхто не дасть їй більше 20-ти! Багато українок у коментарях під фотографіями кореянки цікавилися, як це можливо - виглядати на 30 років молодше за свій реальний вік, передають Патріоти України.
OBOZREVATEL вирішив поділитися деякими важливими секретами "вічної молодості" кореянок. Як відомо, в їхній країні дуже розвинена пластична хірургія і багато жінок (та й чоловіків теж) їдуть до Південної Кореї, щоб підкоригувати зовнішність. Однак справа далеко не тільки в "уколах краси" та майстерності пластичного хірурга. Кореянки з особливою відповідальністю підходять до питань догляду за особою. Не дивно, що європейський ринок заповнений їхньою косметикою, кремами та масками.
Захист від сонця
Серед українок, на жаль, ще не настільки поширена культура захисту від сонця. А це не тільки один із найголовніших параметрів перешкоди старінню, але найкращий захід профілактики раку шкіри. Усього за 15 хвилин опромінення сонячне світло призводить до загибелі майже 90% антиоксидантів – речовин, які борються з вільними радикалами і тим самим перешкоджають старінню. В результаті шкіра сохне, стоншується, стає в'ялою, а на обличчі та шиї з'являються глибокі зморшки та пігментні плями.
У Кореї ж дівчата з дитинства знають про важливість використання засобів із SPF. Крім класичних кремів, дівчата використовують кушони з SPF (тональний засіб з функцією захисту від сонячних променів) та сонцезахисні стіки. Вони стежать за УФ-індексом на вулиці і не виходять з дому без захисту від сонця навіть у холодну пору року.
Ретельне зволоження шкіри
Ви досягаєте ефекту сяючої шкіри за допомогою хайлайтера? Кореянки просто глибоко зволожують шкіру, щоб вона сяяла навіть без косметики. Роблять це найчастіше у кілька етапів: тонер, сироватка та крем. Рекомендується використовувати ті засоби, які притягують молекули води та утримують їх у шкірі. У складі косметики шукайте кераміди, гіалуронову кислоту, алое, муцин равлика, гліцерин, сквалан.
Обов'язково зволожуйте шкіру після пілінгу, адже інакше вона швидко втрачає вологу, а також після глиняних масок, оскільки вони також забирають вологу. Є у кореянок секрет: вони наносять зволожуючий засіб відразу після вмивання, коли обличчя ще не до кінця висохло.
Попрощайтеся з неякісними ватними дисками
Не стверджуватимемо, але припустимо, що ви не звертаєте увагу на такий, здавалося б, незначний нюанс як ватні диски. Не думаєте про їхню якість і вплив на шкіру. А кореянки думають і вибирають лише ті ватні диски, які відрізняються особливою гладкістю, щоб ворсинки не вибивалися і не прилипали до шкіри. Неякісний продукт із шорсткою, грубою поверхнею при щоденному використанні може серйозно нашкодити. Особливо постраждає і так суха шкіра. Також зверніть увагу на те, як ви видаляєте макіяж – робіть це ніжно, не тисніть на диск сильно та не розтирайте обличчя.
А найкращим рішенням буде придбати гідрофільну олію замість міцелярної води, оскільки для неї зовсім не потрібні ватні диски.
Глибоке очищення шкіри
Якщо ми заговорили про зняття макіяжу, то продовжимо цю тему в пункті про глибоке очищення шкіри, який є для кореянок основою якісного та ефективного догляду. По-перше, це правило повинні знати і використовувати всі, але ми все ж таки нагадаємо: ніколи ні за яких обставин не лягайте спати з макіяжем. Шкірі теж треба дихати. Як правильно підготувати обличчя до сну? Спочатку використовуйте гідрофільне масло або бальзам, що очищає, щоб розчинити забруднення і косметику, а далі – м'яка пінка або гель. Вранці використовуйте лише пінку або гель без першого етапу.
Гігієна
Цей пункт включає безліч підпунктів, і кожен з них вкрай важливий. Так, кореянки дотримуються наступних правил гігієни:
Не чіпати обличчя руками, тим паче брудними.
Дезінфікувати предмети, які торкаються обличчя: телефон, пінцет для брів, трубку домофону, окуляри і так далі.
Використовувати для обличчя окремий рушник, але не розтирати ним шкіру, а просто промочувати.
Тканинні рушники міняти раз на 2-3 дні або використовувати одноразові паперові.
Наволочки міняти раз на тиждень. На них накопичується шкірне сало, піт, частинки ороговілої шкіри і просто бруд.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...