У пляшці газованої води 22 ложки цукру! Фітнес-тренер назвав продукти, які не варто купувати

У сучасному світі магазини пропонують покупцям чимало продуктів на будь-який смак і гаманець. Однак є товари, які не можна купувати і тим більше вживати в їжу, пояснює фітнес-тренер Юрій Попко, передають Патріоти України.

«Ковбасні вироби: сосиски, сардельки і інше не беріть, так як там зазвичай м'яса практично немає, і дані вироби мають мало спільного з м'ясом. Мова не йтиме про ковбаси домашнього виробництва, та ті, що на ринку продають, які зроблені на совість, хоча і це не факт.

Мова йде саме про промислові вироби, які містять консерванти, стабілізатори, підсилювачі смаку, трансжири, цукор і Бог знає що ще.

Кондитерські вироби, особливо масового виробництва, не купуйте. Основна складова — це цукор та дешева пальмова олія. Надлишок цукру в організмі призводить до запальних процесів, передчасного старіння. Купа пустих калорій і багато некорисних жирів.

Популярні солодкі води — це взагалі суцільний цукор. У мене усмішку викликають люди, які кажуть «цукор не споживаю, пʼю тепер чай без нього», і в той же час в літрі солодкої газованої води 22 ложки цукру.

Чипси, картопля фрі і все з фритюрниці, так як це смажене-пересмажене масло, яке є сильним канцерогеном, який з організма дуже складно виводиться. Адже останній не вміє розчіпляти трансжири і це може призвести до раку. Після кожного приготування фрі олію потрібно міняти! Запитайте наступний раз, коли міняли олію, який це був день, 2−3 дні тому? І скільки сотень разів вона вже кипіла.

Йогурти з наповнювачами — це теж недобре. В таких йогуртах гора цукру, краще вже обирати класичний без нічого, або самому робити.

Домашній майонез — то одне, а от магазинний̆, якісний̆ майонез зможе собі не кожен дозволити, тому в тих, що на прилавках, знайдете і замінники смаку, і барвники, і трансжири, плюс купа непотрібних калорій, майонези або жирні, або дуже жирні в залежності від рецепту".

Також Юрій Попко не радить купувати крабові палички. Їхня основа — це риба дешева, по факту — відходи рибні та купа консервантів, ароматизаторів, наповнювачів.

«Консерви усіх видів не купуйте. Сюди також відноситься і усіма улюблений тунець, хоча це одне з кращого, що можна придбати, особливо у власному соку. Якщо це тунець, важливо, де він виловлений, так як даний вид риби часто назбирує в себе важкі метали і токсичні речовини.

Фруктові соки, фреші — насправді там маленький % соку, а інше: цукор, ароматизатори, а те, що ми вважаємо м'якоттю в кращому випадку буде жмих яблучний. Щодо фрешів, краще вже зʼїсти цілий фрукт, ніж сам сік без клітковини. В противному випадку отримаєте кінську дозу глюкози з фруктози, що в свою чергу провокує різкі викиди інсуліну".

Цей лайфхак виручить: Що робити, якщо улюблені джинси сіли після прання

четвер, 21 листопад 2024, 22:10

Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua,...

ТОП-3 секрети ідеальних дерунів - хитрощі досвідчених кулінарів

четвер, 21 листопад 2024, 18:14

Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...