Багато господинь досить часто варять яйця. Всі ми знаємо, що в воду треба додавати сіль, щоб яйце було легше очистити від шкаралупи, передають Патріоти України. Але чи замислювалися ви про те, в яку саме воду потрібно класти яйця?
Багато кладуть яйця в каструлю, заливають холодною водою і ставлять на плиту. Вважається, що сирі яйця не можна класти в гарячу воду. Однак це не зовсім так. Класти яйця при варінні можна як в холодну воду, так і в гарячу. Головне все зробити правильно.
Попередньо вам потрібно гарненько обмити яйце від зайвого бруду. Робіть це обережно, адже шкаралупа може тріснути. Після закипання води потрібно відрахувати певний час в залежності від того, яке ви хочете отримати яйце.
Пам'ятати, курячі яйця не можна варити довше 10 хвилин після початку кипіння води.
Як довго варити яйця:
Після цього потрібно злити гарячу воду і залити яйця холодною водою.
Перед тим, як кидати яйця в гарячу воду, їх потрібно підготувати до цього. Крім того, що яйця повинні бути чистими, вони повинні бути ще й теплими, а точніше - хоча б кімнатної температури. Таким чином їх потрібно заздалегідь дістати з холодильника, щоб вони нагрілися.
Пам'ятайте, кидати яйця потрібно не в киплячу воду, а саме в теплу або злегка гарячу. Вся справа в тому, що яєчна шкаралупа може тріснути від перепаду температури.
Після закипання також зверніть увагу на час варіння яєць, яке було зазначено вище. А після того, як яйця будуть готові, не забудьте залити їх холодною водою.
Лайфхак. Щоб яйця добре чистилися, у воду для варіння необхідно додати сіль. Після приготування яєць всю гарячу воду варто злити, а шкаралупу злегка розбити і лише після цього заливати яйця холодною водою. Таким чином холодна вода відразу ж почне проникати під шкаралупу і це істотно полегшить вам процес чищення.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...