Якщо ви хочете придбати якісний молочний продукт, а не солодку хімічну масу з ароматом "Згущеного молока", то користуйтеся базовими принципами вибору, передають Патріоти України.
Відайте перевагу упаковуванню, на якій написано «Молоко згущене з цукром», «Молоко незбиране згущене з цукром», «Молоко концентроване без цукру». Натомість “Продукт молоковмісний”«Продукт молочний з цукром», «Згущенка», «Продукт молочний натуральний» не варто обирати, оскільки виробник часто приховує неякісний склад.
Коли купуєте згущене молоко в маркеті, звертайте увагу на склад. На упаковуванні має бути вказано – ДСТУ 4274:2003 (“Консерви молочні. Молоко незбиране згущене з цукром”). Металева банка не має бути пошкоджена, а термін придатності не повинен перевищувати 1 рік. У пластикових пляшках і банках згущене молоко зберігається не більше 2 місяців.
У натуральному згущеному молоці не має бути нічого, окрім власне молока та цукру, а жирність має бути якнайменше 8,5%. У ролі антиокислювача в справжньому згущеному молоці використовують лише аскорбінову кислоту, а як стабілізатори – деякі похідні натрію або калію. Якщо у складі продукту вказані не лише молочні жири, а й рослинні, то цей продукт уже не варто називати натуральним й обирати в продуктовий кошик.
Наприклад, змочіть булку водою і поставте її в розігріту до 180 градусів духовку на 5 хвилин — скоринка знову стане хрусткою, а м’якуш — ніжним і м’яким, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Є ще простіший варіант: обгорніть хліб у вологу се...
Смартфони часто звинувачують у тому, що вони заважають зосередитися, проте нове дослідження, опубліковане у Frontiers in Computer Science, доводить, що люди відвертають увагу незалежно від наявності телефону поруч, передають Патріоти України. Експериме...