Хоча іноді дозволяти собі ласощі - це нормально, проте надмірне захоплення цукерками може мати негативні наслідки для здоров'я як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі, передають Патріоти України.
Саме тому важливо контролювати споживання цукру навіть під час святкових розваг або тоді, коли у вас немає часу на приготування. Які зміни відбуваються з тілом, коли ви вживаєте забагато солодощів, та чому це небезпечно для організму? Про це розповіли в Eat This, Not That.
Короткострокові наслідки вживання надмірної кількості цукерок
Після вживання цукор проходить через шлунок до тонкої кишки, де всмоктується у кров у вигляді глюкози. Глюкоза розподіляється по організму, надаючи енергії м’язам та органам. Однак іноді цей процес може викликати перевтому через коливання рівня цукру в крові. Ці коливання можуть призвести до симптомів, подібних до низького рівня цукру в крові, а саме тремтіння та нудоти, що швидко минають. Також цукор впливає на здоров’я зубів, провокуючи ерозії та карієс.
Наслідки зловживання у довгостроковій перспективі
Інколи вживання солодощів не викликає серйозних проблем, проте регулярне споживання великої кількості цукру може вплинути на здоров'я. Високий вміст цукру в раціоні пов'язують із підвищеним ризиком діабету, ожиріння, серцевих захворювань та інших проблем. Також цукор може провокувати появу запалення, яке з часом у поєднанні з іншими негативними факторами може призвести до серйозних захворювань.
Як насолоджуватись цукерками
Щоб контролювати споживання цукру, звертайте увагу на етикетки продуктів. Обирайте лише улюблені солодощі та насолоджуйтесь цими ласощами повільно, щоб отримати більше задоволення та уникнути переїдання.
Для приготування горохового супу або гарніру може знадобитись досить багато часу. Навіть при попередньому замочуванні бобова культура не завжди піддається впливу. Якщо ви хочете перемогти в цій кулінарній битві, читайте далі про план дій, передають Пат...
Проводи – важливі поминальні дні після Великодня, відомі також як Гробки, Радониця чи Провідна неділя, припадають на 28 квітня. Загалом поминальний період триватиме з 28 квітня по 4 травня. Ці дні є особливими для вшанування пам’яті померлих родичів, п...