Під час прибирання у ванній доводиться стикатися з вапняним нальотом на сантехніці. Для видалення каменю потрібний потужний засіб, але одночасно не дуже їдкий, щоб не зіпсувати покриття на сантехніці, передають Патріоти України.
Замість магазинної хімії для прибирання у ванній можна використовувати універсальний засіб для чищення домашнього виробництва. Він досить сильний, щоб боротися з накипом і одночасно щадний для покриттів.
Приготувати саморобний засіб, який видалить накип та бруд, нескладно. На це знадобиться всього хвилина. Для приготування потрібні зубна паста та кухонна сіль.
Обидва засоби мають властивості відбілювати та очищувати, а при об’єднанні дають подвійний ефект проти вапняного нальоту.
Покладіть у ємність 2 столові ложки солі та додайте близько 10 см зубної пасти (видавлюйте її прямо з тюбика). Ще більше посилити суміш можна 1 столовою ложкою рідини для миття посуду.
Змішайте всі компоненти до одержання густої, однорідної пасти. Тепер можна починати прибирання та випробувати можливості домашнього засобу.
Цю суміш можна використовувати для миття поверхонь у ванній та на кухні. В основному це стосується елементів, на яких осідає накип та інші забруднення, таких як унітаз, змішувач, раковина та ванна.
Ефект перевершить усі очікування. Весь наліт зникне без сліду, а сантехніка сяятиме чистотою.
Суперечки про те, як часто потрібно мити волосся, тривають роками. Але тепер експерти нарешті дали чітку відповідь, передають Патріоти України. . Як пояснюють дерматологи, універсального правила не існує — все залежить від типу шкіри голови, способу ж...
Неприємний запах у шафі - проблема, з якою стикаються багато людей. Але не поспішайте використовувати хімічні освіжувачі: іноді достатньо простого природного засобу, щоб повернути речам свіжість. Один із найефективніших і водночас натуральних методів -...