Візьміть на замітку! Як готувати овочі, щоб зберегти в них усі вітаміни та мікроелементи

Незбалансоване харчування завдає шкоди нашому організму. Цей фактор ризику ставлять в один ряд із шкідливими звичками. Як правильно приготувати овочі, щоб урізноманітнити свій раціон розповіла лікар-дієтолог, кандидат медичних наук Наталія Денісова, передають Патріоти України.

Подробиці

Щодня ми повинні з’їдати приблизно 400 г овочів та фруктів. Але не всі корисні елементи добре засвоюються. Однак є кулінарні прийоми, які допомагають засвоюватися набагато більшій кількості важливих для організму речовин.

Перший прийом – подрібнення. Наприклад, жорстку капусту краще дрібно нашаткувати. Або довірити це блендеру, а потім додати капустяну масу в смузі.

Є овочі, вітамінний склад яких краще відкривається при нагріванні. Це, наприклад, томати. Гасіння і варіння розкриють користь ріпи, буряків та інших коренеплодів.

Ароматні продукти – цибуля та часник – перед вживання краще роздавити. Тоді почнуть активно працювати леткі ефірні сполуки та фітонциди, що підвищують імунітет.

Четвертий лайфхак – варіть картоплю у шкірці. Це допоможе зберегти калій, вітамін С, фосфор та залізо. В іншому випадку – вся користь піде у відвар і залишиться один крохмаль.

Це справді працює! ТОП-6 продуктів, які ефективно спалюють зайвий жир на животі

четвер, 25 липень 2024, 21:00

Абдомінальний або вісцеральний жир є особливо небезпечним для здоров'я, оскільки накопичується в області живота та може впливати на внутрішні органи. Зменшити його кількість можна, включивши в раціон продукти, багаті на клітковину, білки та здорові жир...

Як створити затишне та практичне місце для роботи вдома

четвер, 25 липень 2024, 20:00

Робоче місце в домашніх стінах сьогодні швидше стає нормою, ніж винятком з правил. Ті, хто змушений тимчасово чи постійно змінити місце роботи, нерідко скаржаться зниження ефективності праці. Психологи впевнені, що від організації робочого простору та ...