З приходом холодів всіх водіїв дратує очищати машину від снігу. Для автолюбителів немає нічого гіршого, ніж рано вставати в сніговий день, щоб очистити машину від снігу, що випав, передають Патріоти України.
Постарайтеся залишити автомобіль ближче до основної проїжджої частини, звідки з ранку вам буде простіше виїхати з двору. Також спробуйте припаркувати машину поруч з будівлею. В такому випадку вашу машину, можливо, засипле снігом набагато менше.
Перш ніж чистити сніг навколо автомобіля, очистіть для початку колеса. Далі зосередьтеся на нижній частині автомобіля, прибравши сніг з-під машини. Переконайтеся, що у вихлопній трубі автомобіля немає снігу. Засмічення вихлопної труби може привести до збоїв в роботі двигуна, а також до потрапляння вихлопних газів в салон.
Дешеві щітки, скребки та мітла можуть пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. Але і якісними щітками потрібно вміти користуватися. Якщо сильно натискати на щітку, то пошкодити можна що завгодно. Ні в якому разі не видаляйте сніг з машини лопатою.
Очищайте машину від снігу завжди з даху, рухаючись вниз до вікон, капоту, багажника, задніх і передніх ліхтарів. Знімаючи сніг з машини, не тисніть на нього. Всі рухи повинні бути по прямій лінії. Таким чином, якщо відбудеться випадкова подряпина, вона буде менш помітною.
Не потрібно прибирати весь сніг з машини. Адже ви можете включити обігрів і розморожування, а все інше дозволять зробити сучасні технології. Для цього включіть обігрів скла, обігрів дзеркал заднього виду і поставте обдув лобового скла на максимальний режим.
Як тільки автомобіль прогріється, тепле повітря швидко нагріє скла машини, що дозволить розтопити сніг і лід на них.
За допомогою автомобільного скребка. При його використанні будьте готові до можливої появи подряпин, тому зіскрібати потрібно дуже обережно.
Спеціальний розморожувач. У спеціалізованих магазинах можна купити рідкості, які допомагають перетворити лід на лобовому склі у воду і легко зібрати його щіткою.
Кошмари, які іноді здаються випадковими, можуть бути сигналами нашого організму про приховані проблеми зі здоров’ям. Вони здатні попереджати про початок серйозних захворювань ще до появи очевидних симптомів. Експерти радять звертати увагу на характер с...
Є такі види картоплі, які експерти в жодному разі не рекомендують садити, бо врожаю можна де дочекатися, передають Патріоти України з посиланням на РБК. Не рекомендовано висівати картоплю, яка дала мало урожаю минулого сезону. Перед висаджуванням бульб...