Водіям на замітку! Як швидко очистити машину та скло від снігу та льоду - найкращі способи

З приходом холодів всіх водіїв дратує очищати машину від снігу. Для автолюбителів немає нічого гіршого, ніж рано вставати в сніговий день, щоб очистити машину від снігу, що випав, передають Патріоти України.

Паркуємося у вигідному місці

Постарайтеся залишити автомобіль ближче до основної проїжджої частини, звідки з ранку вам буде простіше виїхати з двору. Також спробуйте припаркувати машину поруч з будівлею. В такому випадку вашу машину, можливо, засипле снігом набагато менше.

Починаємо з коліс

Перш ніж чистити сніг навколо автомобіля, очистіть для початку колеса. Далі зосередьтеся на нижній частині автомобіля, прибравши сніг з-під машини. Переконайтеся, що у вихлопній трубі автомобіля немає снігу. Засмічення вихлопної труби може привести до збоїв в роботі двигуна, а також до потрапляння вихлопних газів в салон.

Щітка або неабразивна мітла - кращі помічники

Дешеві щітки, скребки та мітла можуть пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. Але і якісними щітками потрібно вміти користуватися. Якщо сильно натискати на щітку, то пошкодити можна що завгодно. Ні в якому разі не видаляйте сніг з машини лопатою.

Далі дах

Очищайте машину від снігу завжди з даху, рухаючись вниз до вікон, капоту, багажника, задніх і передніх ліхтарів. Знімаючи сніг з машини, не тисніть на нього. Всі рухи повинні бути по прямій лінії. Таким чином, якщо відбудеться випадкова подряпина, вона буде менш помітною.

Допоможе "пєчка"

Не потрібно прибирати весь сніг з машини. Адже ви можете включити обігрів і розморожування, а все інше дозволять зробити сучасні технології. Для цього включіть обігрів скла, обігрів дзеркал заднього виду і поставте обдув лобового скла на максимальний режим.

Як тільки автомобіль прогріється, тепле повітря швидко нагріє скла машини, що дозволить розтопити сніг і лід на них.

Як розморозити лобове скло

За допомогою автомобільного скребка. При його використанні будьте готові до можливої появи подряпин, тому зіскрібати потрібно дуже обережно.

Спеціальний розморожувач. У спеціалізованих магазинах можна купити рідкості, які допомагають перетворити лід на лобовому склі у воду і легко зібрати його щіткою.

А ви це знали? Що буде, якщо повністю виключити цукор з раціону?

понеділок, 26 вересень 2022, 19:07

Що відбуватиметься з організмом через тиждень, місяць, рік? Цукрами називаються всі прості вуглеводи: сахароза, глюкоза, фруктоза, мальтоза, галактоза. Цукри бувають природними - ті, що містяться в необробленій їжі. Додані (або вільні) - ті, що входять...

Перше, що ви побачили покаже від чого вам треба терміново позбутися

понеділок, 26 вересень 2022, 18:14

Швидкий тест по картинці на інтуїцію допоможе розібратися, що заважає вам в цей момент для досягнення своєї мети, передають Патріоти України. Тести на підсвідомому рівні вважаються найбільш правдивими, тому що проводяться інтуїтивно. Людина заспокоюєт...