Цей засіб для волосся діятиме як фарба і регенеруюча живильна маска, що зміцнить локони та зробить їх шовковистими, передають Патріоти України.
У зрілому віці жінки страждають від появи сивого волосся. І доводиться постійно фарбуватися, щоб позбутися проблеми. А якщо на хімічні барвники є алергія чи треба швидко впоратися з сивиною, а фарби під рукою немає? Тоді в нагоді стануть чудові народні методи, якими постійно користувалися наші бабусі. Таке маскування сивини вартуватиме копійки, а результат буде приголомшливим. Розповідаємо, як за допомогою народних методів швидко позбутися сивини.
Шкірка картоплі містить у своєму складі натуральний барвник і речовини, які не лише замаскують сивину, а й нададуть волоссю сяяння та еластичності. Тому відвар з картопляного лушпиння працює як живильна маска для волосся, і як фарба.
Для того, аби приготувати таку фарбу, треба взяти 250 грамів шкірок картоплі, засипати в каструлю, залити туди чотири склянки води і довести до кипіння. Суміш необхідно варити близько п’ятнадцяти хвилин. Потім приберіть каструлю з плити, дайте рідині прохолонути і процідіть її. Отриманим розчином треба добре намочити волосся, дати засобу відпрацювати упродовж п’яти хвилин, потім змити теплою водою. Таку процедуру можна повторювати один раз на тиждень – і сивина зникне на раз.
Для приготування маскуючого засобу для сивини знадобиться 2 столові ложки меленої кави, два помідори, 2 столові ложки оливкової олії. Подрібніть у блендері помідори і процідіть пюре через сито, щоб залишився лише томатний сік. Потім у сік додайте оливкову олію, ретельно перемішайте і засипте каву, все добре перемішавши до однорідної маси.
За допомогою щітки нанесіть пасту на сиві пасма і зачекайте близько двадцяти хвилин, поки волосся не вбере увесь барвник. Потім змийте фарбу теплою водою і помийте голову шампунем як зазвичай.
Правильне харчування допомагає зміцнити здоров’я серцево-судинної системи, судин та запобігти хворобам. Нутриціолог назвала корисні продукти, які мають бути у раціоні,. РБК-Україна (проект Styler) повідомляє про 20 продуктів харчування, які допомагають...
Не всі дрова однаково придатні для використання в різних типах опалювального обладнання, передають Патріоти України. Кожна порода дерева відрізняється характерною щільністю структури, тому не всі дрова однаково придатні для опалення. Які дрова найкраще...