Господині з досвідом не поспішають перемішувати ложкою гречку під час варіння, тому, що це може стати причиною недовареної та надто вологої каші. Гречка точно не пристане до дна, якщо її правильно варити.
Для варіння гречки треба брати 50:50 води та крупи. Всипати гречку треба відразу у киплячу воду, а потім солити та додавати соду (по пів чайної ложки). Після того, як гречка закипить, треба зробити маленький вогонь і протягом 20 хвилин не відкривати кришку, нічого не помішувати.
Каша буде не суха, не пригоріла до дна (таке може статися внаслідок варіння гречки на великому вогні, через що вода швидко википає) і не волога (підняття кришки під час приготування призводить до зниження температури в каструлі, через що вся вода може і не википіти до кінця приготування).
Щоб каша була повністю готова, дайте їй “відпочити” на плиті після варіння протягом 10 хвилин, а вже потім подавайте до столу.
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...
З приходом Великодніх свят багато родин готують традиційні частування — паски, пиріжки, різні солодощі. Однак ветеринари наголошують: власникам собак варто бути особливо уважними. Звичні великодні смаколики можуть становити смертельну небезпеку для чот...