Мати гарне волосся - мрія кожної жінки. Тому, коли ми починаємо його втрачати, важливо вчасно зрозуміти, що може бути причиною надмірного випадіння і як цьому запобігти, передають Патріоти України.
Видання HealthLine розповіли читачам про втрату волосся, як наслідок вживання антидепресантів, чи можна завадити цій ситуації та повернути втрачене волосся. Антидепресанти – це ліки, які використовуються для лікування різних психічних захворювань, таких як депресія, тривожність та неконтрольовані перепади настрою.
Вони регулюють хімічні речовини в мозку, які впливають на настрій та емоції. Хоча ці препарати можуть бути надзвичайно ефективними для багатьох людей, вони все ж здатні викликати різноманітні побічні дії.
Загальні побічні дії антидепресантів:
Інші побічні дії менш поширені та відомі. Однією з таких є випадання волосся.
Тип випадіння волосся, який часто спричиняють антидепресанти, відомий як телогенове випадіння (дифузна алопеція). Це відбувається, коли волосся передчасно переходить у фазу спокою, або телогенову фазу росту волосся. Як результат, кількість волосяних фолікулів зменшується.
Фізіологічний стрес, який антидепресанти можуть викликати у вашому тілі, може спровокувати телогенову алопецію. Ця форма втрати волосся зазвичай є тимчасовою і його ріст відновлюється, коли організм адаптується до ліків. Хоча трапляються випадки, коли вам необхідно змінити ліки чи перестати їх приймати, щоб запобігти випадінню волосся.
Після припинення або заміни ліків ріст волосся має відновитися до свого звичного циклу та темпу росту. Однак цей процес може зайняти кілька місяців. Нове волосся може рости повільно, тому важливо мати терпіння.
Проте, зверніть увагу, що раптове припинення приймання антидепресантів може спричинити симптоми абстиненції та повернення симптомів вашого психічного стану.
Так, це можливо зробити за декількох умов:
Ретельний догляд за волоссям під час приймання антидепресантів може допомогти зменшити втрату волосся і підтримати його здоровий ріст. Ось на що варто звернути увагу:
Антидепресанти можуть бути життєво важливими для психічного здоров’я, але іноді викликають побічні дії, такі як випадання волосся. Якщо вас турбує ця проблема, обов'язково обговоріть її з лікарем. Важливо знайти баланс між психічним і фізичним здоров'ям.
Вапняний наліт – це білі крейдяні мінеральні накопичення у вашому чайнику, які виникають тоді, коли воду нагрівають або залишають стояти, передають Патріоти України. З часом вапняний наліт у вашому чайнику може зменшити потік води, вплинути на ефективн...
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...