Гарний нічний сон – це комплексний ритуал омолодження нашого мозку, передають Патріоти України.
На сторінці Baltic Health розповіли, що відбувається з нашим організмом, коли ми пізно лягаємо спати.
Історично наші предки завжди стежили за ритмом сонця, і це не було просто так. Вони інтуїтивно розуміли важливість раннього сну для здоров'я навіть без використання сучасних наукових інструментів. У ранні нічні години наш організм виділяє набір критично важливих гормонів для відновлення і підтримки мозкових функцій.
Для того, щоб забезпечити якісний сон, треба дотримуватися кількох ключових чинників:
Дотримання правильного режиму сну, зокрема лягати спати до півночі, має численні переваги:
Якщо ви – сова, ось кілька порад, які можуть допомогти вам адаптуватися до раннього режиму сну:
Зміни в режимі можуть зайняти кілька тижнів, але регулярна практика здатна призвести до значного покращення вашого настрою і когнітивних здібностей.
Якщо порушення сну не зникають та викликають у вас дискомфорт, життя "вийшло з берегів" і ви розумієте, що недосипання має вплив на вашу щоденну активність, необхідно звернутися до лікаря.
Відклади телефон і йди спати! Нове дослідження показало: хто раніше засинає — той більше рухається наступного дня. І це не магія, а наука, передають Патріоти України. Деталі дослідження. Австралійські вчені з Університету Монаша проаналізували 6 мільйо...
Думаєш, що лосини - це зручно для перельотів? А от лікарі й авіаексперти б’ють на сполох: популярний одяг може бути не лише некомфортним, а й небезпечним для життя під час польоту, передають Патріоти України. Що не так із лосинами та вузькими джинсами?...