Гарний нічний сон – це комплексний ритуал омолодження нашого мозку, передають Патріоти України.
На сторінці Baltic Health розповіли, що відбувається з нашим організмом, коли ми пізно лягаємо спати.
Історично наші предки завжди стежили за ритмом сонця, і це не було просто так. Вони інтуїтивно розуміли важливість раннього сну для здоров'я навіть без використання сучасних наукових інструментів. У ранні нічні години наш організм виділяє набір критично важливих гормонів для відновлення і підтримки мозкових функцій.
Для того, щоб забезпечити якісний сон, треба дотримуватися кількох ключових чинників:
Дотримання правильного режиму сну, зокрема лягати спати до півночі, має численні переваги:
Якщо ви – сова, ось кілька порад, які можуть допомогти вам адаптуватися до раннього режиму сну:
Зміни в режимі можуть зайняти кілька тижнів, але регулярна практика здатна призвести до значного покращення вашого настрою і когнітивних здібностей.
Якщо порушення сну не зникають та викликають у вас дискомфорт, життя "вийшло з берегів" і ви розумієте, що недосипання має вплив на вашу щоденну активність, необхідно звернутися до лікаря.
Морквина зберігає твердість та пружність буквально у перші тижні після збирання врожаю, передають Патріоти України. При тривалому зберіганні вона стає м’якою, гнучкою та пухкою. Натерти на тертці м’яку моркву – малоприємне заняття. Господині поділилися...
10 жовтня за новим церковним календарем (23 жовтня за старим) - день пам'яті мучеників Євлампія та Євлампії. За старим календарним стилем - день пам'яті мученика Каллістрата і дружини його, а також преподобного Саватія. . Євлампій і Євлампія були брат...