Кулінарія - це не просто спосіб приготування тих чи інших продуктів. Вона відображає культуру кожної країни, традиції та соціально-економічні умови, передають Патріоти України.
Зважаючи на це, не дивно, що в СРСР серед стандартних харчів можна було знайти доволі сумнівні та дивні. Про один із них, який сьогодні знайти важко, розповідає OBOZ.UA.
Якщо дослідити харчову промисловість Радянського Союзу, то можна відкрити для себе безліч унікальних та дивних продуктів. Томатне морозиво, газований напій зі смаком морських водоростей тощо. Також одним із нестандартних чи то делікатесів, чи то невдалих експериментів була рибна ковбаса.
Пік популярності ковбаси з риби припав на 50-ті роки. Вона, як і м’ясна, була вареною та вироблялася з фаршу. А вкраплення жиру робили з найбільш жирних частин риб.
І досі немає точної відповіді на питання про появу такого делікатесу. Хтось вважає, що це через надлишок риби на ринку внаслідок того, що СРСР не міг налагодити експорт, а хтось каже, що причиною є дефіцит м’яса.
Чому радянські люди купляли рибну ковбасу замість м'ясної?
Сучасні люди, коли чують про рибну ковбасу, найчастіше кривляться та уявляють собі щось гидотне, але в СРСР такі вироби мали популярність. Однак людей, на жаль, вражав не стільки її оригінальний смак, скільки ціна.
Наприклад, кілограм коштував всього 2,4 рубля, якщо використовувалася дорога риба (осетрові і лососеві), або 1,9 рубля, якщо сировиною була тріска чи судак. При цьому цей продукт дуже швидко псувався та зберігатися міг не більше кількох днів.
Зрештою, коли у людей з’являлася можливість, вони віддавали перевагу м’ясним продуктам. Ковбасу з риби почали купувати все рідше, тому вже в 70-х цей продукт пішов з ринку і так і не повернувся.
Жінки у бажанні стати привабливими для чоловіків сідають на дієти, роблять купу косметичних процедур і намагаються досягти параметрів моделей. Однак насправді, чоловіків приваблюють зовсім інші жінки, передають Патріоти України з посиланням на дослідже...
Білий хліб має репутацію не зовсім корисного продукту, оскільки його виготовляють з очищеного борошна, позбавленого корисних частин, таких як висівки та зародки. Хоча інколи такий хліб може бути збагачений вітамінами групи В, його споживання все ж варт...