Багато людей хоч раз в житті стикалися з ситуацією, коли варене яйце погано чиститься. Хтось нарікає на недотримання технології варіння, а хтось на свіжість яєць, передають Патріоти України.
Впливати на якість і швидкість чищення яєць можуть різні фактори:
Перш, ніж варити яйця, необхідно переконатися, що вони придатні в їжу - подивіться на термін придатності, опустіть яйце в стакан - якщо воно не спливло наверх, значить його можна сміливо готувати.
Багато шеф-кухарів розповідають про те, як правильно варити яйця, щоб потім їх можна було швидко і просто почистити. Технологія проста:
Корисний лайфхак: якщо ви переживаєте, що яйця все одно будуть чиститися погано, додайте в воду 1 ч.л соди під час варіння. Вона підвищить лужність і дозволить яйцю легко "відійти" від шкаралупи.
Враховуйте, що варити яйця зовсім свіжі і ті, яким 2-3 дня, не варто - вони будуть погано чиститися. Краще використовувати продукт, який лежить в холодильнику 5-7 днів або довше. Якщо вже все-таки вам довелося варити свіжі яйця, проткніть їх канцелярською кнопкою з боку тупого кута перед варінням - цей метод дозволить швидко їх почистити потім.
Якщо ви правильно зварили яйце, виконуючи всі рекомендації вище, то у вас не виникне проблем з його очищенням. Існує цікавий спосіб - потрібно покласти яйце на стіл, злегка на нього натиснути і прокатати по столу, продовжуючи натискати долонею. Шкаралупа сама злізе з яйця і залишиться на столі.
Другий спосіб, скоріше, видовищний - їм можна повеселити дітей. Вам потрібно взяти яйце в шкаралупі, обстукати його з різних сторін і покатати по столу - на яйці з'явиться сіточка з тріщин. На гострому кінці яйця потрібно відколупати шкаралупу приблизно в 1 см, а на тупому кінці - 2 см. В результаті вам залишиться тільки затиснути яйце в кулаці і дмухнути в нього з боку гострого кінця - вуаля - яйце "вискочить" з шкаралупи.
Порада: завжди починайте чистити яйця з тупого кінця - там утворюється повітряна кишеня і шкаралупі легше "відходити" від білка.
Якщо вам не подобається те, що ви бачите на вагах або у дзеркалі, можна внести зміни в харчування та фізичну активність. Однак варто зазначити, що зайва вага може бути фактором ризику для здоров'я і це не завжди легко розпізнати самостійно, передають П...
Православна церква України 26 січня за новим стилем вшановує пам'ять візантійського святого і настоятеля Феодора Студита. За старим стилем 26 січня згадували мучеників Ермілу і Стратоніка Сінгідонских. . 26 січня українці часто влаштовували поминальни...