Багато українців вже утеплюють вікна в будинку, боячись замерзнути взимку, бо в деяких квартирах температура цього року сягатиме мінімуму в 16 градусів тепла. Але варто приділити увагу не лише вікнам, а й дверям у оселі, передають Патріоти України.
Багато хто вважає, що для збереження тепла в кімнатах необхідно щільно закривати всі двері. Як пише видання Express, це лише поширений міф. Насправді ж утримати "плюс" у житлі можна іншим способом.
Попри поширену думку, закриття всіх дверей не сприяє підвищенню енергоефективності. Насправді краще слідувати простому лайфхаку: залишити всі внутрішні двері відчиненими при використанні центрального опалення.
Якщо ж ви просто обігріваєте одну кімнату, то варто закрити двері, оскільки це допоможе утримати тепло в конкретному приміщенні.
Додамо, що використання пристроїв для захисту від протягів може допомогти ще більше зберегти тепло у певних кімнатах, оскільки запобігатиме витоку теплого повітря або проникненню через щілину під дверима. Так звані антипротяги можна зробити з підручних засобів, як раніше розповідав "Телеграф".
Що стосується приміщень із джерелом тепла, наприклад, каміном або дров’яною піччю, то важливо тримати двері зачиненими. Це робиться для того, щоб утримувати тепло в єдиній кімнаті, де ви перебуваєте в поточний момент, а не випускати його назовні.
Забезпечення належної герметизації вікон та дверей також є корисним для максимального утримання тепла у вашому будинку.
Якщо ваш хліб черствіє до закінчення терміну придатності, можливо, ви неправильно його зберігаєте. Але ви можете зберегти його свіжим набагато довше, якщо загорнете у один предмет, який, ймовірно, вже лежить у вашій кухонній шафі, передають Патріоти Ук...
Від 1 травня в Україні майже весь автомобільний бензин (окрім А-98 та палива для ЗСУ) має містити щонайменше 5% біоетанолу. Про це повідомило видання the page, передають Патріоти України. Біоетанол — це спирт, отриманий із біомаси. Його октанове число ...