Забудете про проблему! ТОП-5 рослин, які допоможуть позбутися цвілі у ванній

Ці рослини можуть регулювати рівень вологості у повітрі й очищати його. Адже вологість і сирість передвісники небажаного грибка, якого майже неможливо позбутися, а власну оселю дуже хочеться вберегти від таких загарбників, передають Патріоти України.

Звичайно, можна робити регулярне прибирання, відкривати вікна, щоб все провітрювалось, використовувати різні хімічні засоби, а можна спробувати ще один метод і тут в пригоді вам стануть рослини.

З читачами Express James Chapman поділився цікавою інформацією та власними спостереженнями, які рослини краще розмістити у ванній, чи будь-якій іншій кімнаті з підвищеною вологістю для покращення якості повітря.

Хлорофітум (павучок)

Це рослина, що комфортно себе почуває і процвітає у теплих, вологих середовищах, отже вони ідеально підійдуть для ванної. Вони очищають повітря та регулюють рівень вологості, створюючи середовище, менш сприятливе для розвитку цвілі.Вони люблять непряме сонячне світло та помірний полив.

Тілландсія

Цій цікавій рослинні не потрібен ґрунт, вони ростуть за температури від 10°C до 32°C і рівнем вологості від 40% до 60%. Їм необхідна гарна циркуляція повітря і полив декілька разів на тиждень. Вони підтримують рівень вологості та можуть зменшити ймовірність появи цвілі.

Папороть

Ці рослини, певно, найефективніше поглинають вологу з повітря, зменшують вогкість і цвіль. Тримати їх краще під непрямим світлом та переконайтесь, що ґрунт залишається вологим, але не перезволоженим

Спатифілум

Ці рослини гарно адаптуються до змін вологості та ростуть при слабкому освітленні. Вони чудово очищають повітря та поглинають спори цвілі. Їх треба регулярно поливати, але уникати надмірного зволоження та розміщувати у затінених місцях.

Алое

Рослина має виняткову здатність до очищення повітря і процвітає при високій вологості. Алое чудово почуває себе під яскравим непрямим сонячним світлом, а поливати його треба рясно, але не часто. Звичайно, всі ці рослини – не панацея і не знищать цвіль та вологість, але це ще один спосіб і варіант боротьби.

Джерело: ТСН.ua

А ви це знали? Чому досвідчені городники саджають редиску тільки восени

п’ятниця, 22 листопад 2024, 13:00

Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...

А ви це знали? Кому не можна їсти буряк

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:27

Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...