Часто буває, що щойно придбаний у магазині хліб вдома починає дуже швидко черствіти. Також з'являється неприємна цвіль. Продукт вже непридатний для вживання, тому він просто відправляється на смітник. А відбувається така ситуація через те, що ви неправильно зберігаєте випічку, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, де категорично не можна зберігати хліб. Є декілька правил, яких варто дотримуватись.
Які умови сприятливі для зберігання хліба
Щоб придбаний хліб якнайдовше залишався свіжим, не псувався і не черствів, потрібно зробити для нього максимально комфорті умови. Подбайте про те, щоб випічка лежала у сухому та прохолодному місці досить далеко від плити. Це можна бути шафа або класична хлібниця.
Також дуже вдалим рішенням буде помістити хліб у паперовий пакет або загорнути в тканину з бавовни. Таким чином ви унеможливите появу цвілі на булці.
Де категорично не можна зберігати хліб
Є і таке місце, де хліб буде зберігатись дуже погано. Мова йде про холодильник. Хоч саме його найчастіше і обирають для зберігання хліба – це велика помилка.
Хоч у холодильнику цвіль на хлібі з'явитись не може, але продукт дуже швидко зачерствіє, і його неможливо буде їсти. Що стосується заморожування, то такий варіант можливий. Але тут також є декілька правил. Хліб потрібно загортати у спеціальний пакет для заморозки, а лише після цього класти у морозилку.
Деякі продукти з поганою репутацією насправді можуть мати дивовижні переваги для здоров'я серця і бути частиною корисної дієти, якщо вживати їх у помірних кількостях і готувати здоровими способами. Про це пише eatingwell.com, передають Патріоти Україн...
"Хочу нагадати Вам, дорогі друзі, про суперцінний напій -- ромашковий чай. Чашка теплого ромашкового чаю – це не просто ритуал перед сном. За цією простою традицією -- справжня наука, яка працює на користь нашого організму", - про це у Фейсбуці пише лі...