Часто буває, що щойно придбаний у магазині хліб вдома починає дуже швидко черствіти. Також з'являється неприємна цвіль. Продукт вже непридатний для вживання, тому він просто відправляється на смітник. А відбувається така ситуація через те, що ви неправильно зберігаєте випічку, передають Патріоти України.
Редакція FoodOboz розповість, де категорично не можна зберігати хліб. Є декілька правил, яких варто дотримуватись.
Які умови сприятливі для зберігання хліба
Щоб придбаний хліб якнайдовше залишався свіжим, не псувався і не черствів, потрібно зробити для нього максимально комфорті умови. Подбайте про те, щоб випічка лежала у сухому та прохолодному місці досить далеко від плити. Це можна бути шафа або класична хлібниця.
Також дуже вдалим рішенням буде помістити хліб у паперовий пакет або загорнути в тканину з бавовни. Таким чином ви унеможливите появу цвілі на булці.
Де категорично не можна зберігати хліб
Є і таке місце, де хліб буде зберігатись дуже погано. Мова йде про холодильник. Хоч саме його найчастіше і обирають для зберігання хліба – це велика помилка.
Хоч у холодильнику цвіль на хлібі з'явитись не може, але продукт дуже швидко зачерствіє, і його неможливо буде їсти. Що стосується заморожування, то такий варіант можливий. Але тут також є декілька правил. Хліб потрібно загортати у спеціальний пакет для заморозки, а лише після цього класти у морозилку.
Якщо їсти яблука щодня, це загалом позитивно впливає на організм, але є й деякі моменти, на які варто звернути увагу, передають Патріоти України. 1–2 яблука на день — цілком безпечна й корисна звичка для більшості людей. Хочеш — можу порівняти яблука з...
Усадка тканини, особливо бавовни, — найпоширеніша помилка під час догляду за одягом. Але гарна новина — цього можна уникнути. Навіть якщо шкода вже заподіяна, є способи її виправити. Видання Real Simple розповіло, як попередити усадку тканини, врятуват...