Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України.
Далеко не весь посуд можна ставити в мікрохвильову піч для розігріву їжі, тому що це може призвести до несправності техніки або в гіршому випадку — до її займання.
Що можна розігрівати у мікрохвильовій печі
- Скляний посуд. Для розігрівання та приготування їжі це найкращий варіант. Але в цьому випадку потрібно звертати увагу, щоб посуд не був занадто легким, оскільки це буде говорити про те, що зроблено з легкоплавкого матеріалу і не підходить для використання в мікрохвильовій печі. Також на ній не повинно бути металізованої фарби.
- Керамічний посуд. Його також можна використовувати у печі, але на такому посуді не повинно бути позолоти.
- Силіконові форми. Їх можна використовувати як у духовці, так і в мікрохвильовій печі.
- Папір для випікання. Він ідеально підійде, якщо під рукою у вас не виявилося тарілки або спеціальної кришки для накриття продуктів.
Що не можна розігрівати в мікрохвильовій печі
- Металевий посуд, у тому числі консервні банки. Цей матеріал не пропускає мікрохвилі, а відбиває їх. Тому такий посуд може почати іскрити, а це може призвести до займання. З такої ж причини не можна використовувати печі тарілки з позолотою.
- Одноразові контейнери (а також пластикові стаканчики, банки від йогурту та ін.). Цей матеріал не призначений для розігріву в мікрохвильовій печі й може легко розплавитися. Крім того, при нагріванні виділяються шкідливі хімічні речовини.
- Кришталь. У складі кришталю є метали, які для мікрохвильової печі протипоказані.
- Алюмінієва фольга. Її в жодному разі не можна класти в мікрохвильову піч, оскільки вона просто загориться.
- Паперові пакети. Вони теж можуть спалахнути. Але є ще одна причина — клей, фарба та інші матеріали у складі пакета при нагріванні можуть стати джерелом токсичних випарів.
Важливим етапом святкування Нового року завжди було позбавлення від усього непотрібного. Ще наші предки вірили, що так ви ніби "звільняєте" місце для добробту та щастя, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Новий рік для багатьох людей є не п...
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...